Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Zamčeno
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2950
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Pomajz »

Já jsem ho volil a nestydím se za to. Určitě bych nevolil hvězdy z demobloku. Ale abych jejich voliče urážel? Tak hluboko jsem teda neklesl. Takhle se poznají demokraté. Chovají se hůře než komunisti v 50tých letech. Možná by jsi mohl příště popřemýšlet než něco takového veřejně napíšeš, protože nikdy nevíš koho tím můžeš urazit.
RETROFILM
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od ocypuc »

Pomajzi: Přečti si příběhy lidí z příběhů dvacátého století a možná pak pochopíš, co byli komunisti zač... třeba že není normální střílet lidi na hranicích ....
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2950
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Pomajz »

To máš pravdu, ale já nepíšu že jsem volil komunisty. A propo ono není ani normální střílet do studentů v nejdemokratičtějším státě na světě že?
RETROFILM
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Krikri »

Pomajz: ono se i po roce 2000 našlo několik ruských pohádek, které se jednou za uherský rok objeví v TV nebo alespoň vyjdou na DVD. Samozřejmě nejčastěji se na obrazovky dostanou ty, které jsou natočeny s československou koprodukcí, i když těch zas moc není. Vlastně kromě Pohádky o Malíčkovi a Pohádky o putování mě žádná další nenapadá (shodou náhod obě právě dnes a zítra poběží na JOJ Family). Taky je pravda, že některé ruské pohádky běžely na ČT naposledy před dvaceti lety, jako např. Finist, jasný sokol nebo Po neznámých stezkách. Kdy byly jaké ruské pohádky vysílány na ostatních stanicích je bohužel těžko dohledatelné.

ocypuc: Babiše nevolím, nicméně za prezidenta jsem volil Zemana a nestydím se za to, tudíž spodina zdraví kavárníka a chvilkaře. Namísto urážení diskutérů si jdi hulákat na náměstí a vydávej to za demokratický postoj.
Naposledy upravil(a) Krikri dne 25 pro 2019 01:27, celkem upraveno 1 x.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2950
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Pomajz »

Některé sovětské pohádky se vyrovnají Mrazíkovi a některé jsou i lepší. Hodně dělá starý dabing. Mít Mrazík nový dabing už by na něj nikdo nekoukal. Je to jak s indiánkama s Gojko Mitičem. Nový dabing je otřes a udělal z nich podprůměrný filmy. Přitom ty z 60 let se vyrovnají i Vinnetouovi, kort když to slyšíš v původním dabingu.
RETROFILM
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2950
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Pomajz »

Děkuji ocypucovi za krásnou vánoční zprávu:

Kód: Vybrat vše

blbec
Odesláno: 25 pro 2019, 01:20
Od: ocypuc
Komu: Pomajz 

Komunista jako ty se nezapře. Snad takových komunistických debilů jako ty bude čím dál tím míň.
Opět se ukazuje že tzv. demokraté se jako demokraté chovat absolutně neumějí. Když má někdo jiný názor než oni chtějí ( i když nade mnou není vidět že by jsme se spolu nějak přeli) tak urážejí. :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-:

Prosím adminy aby toto nemazali. politika sem nepatří, ale toto sem nepatří už tuplovaně. Vyhrožování a urážení v poště.
Naposledy upravil(a) Pomajz dne 25 pro 2019 10:18, celkem upraveno 2 x.
RETROFILM
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Krikri »

Michaela tu několikrát varovala, že politiku nemáme do diskusí tahat, takže pokud někdo kvůli politickým názorům obtěžuje a uráží zdejší uživatele už i skrze poštu, nemělo by to být automaticky už na ban? Alespoň podle mě je to daleko větší prohřešek, než když k politice odbočíme v diskusi. Nehledě na to, že politická odbočka v diskusi by tu neměla být trestána, vždyť politikou (ba dokonce jednostranně zaměřenou) je doslova posedlá naše milá veřejnoprávní televize.
Naposledy upravil(a) Krikri dne 25 pro 2019 01:39, celkem upraveno 1 x.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od ocypuc »

Já si myslím, že Krikri by měl dostat doživotní BAN za ty jeho politické názory...
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2950
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Pomajz »

ocypuc píše:Já si myslím, že krikri by měl dostat doživotní BAN.
Mě si urazil tím že jsi napsal že jsem komunista za to by jsi si zasloužil BAN tuplovaně. Od mé babi a dědy asi i něco navíc. Že tě hanba nefackuje.
Naposledy upravil(a) Pomajz dne 25 pro 2019 01:44, celkem upraveno 1 x.
RETROFILM
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Krikri »

ocypuc píše:Já si myslím, že Krikri by měl dostat doživotní BAN za ty jeho politické názory...
Zato ty bys za své politické názory chtěl co? Pochvalu a post administrátora? Já tu kvůli rozdílným politickým názorům ještě nikoho skrze poštu neobtěžoval, zato o tobě se to, zdá se, říct nedá. Dokonce ani nevím o tom, že bych tu kdy skrze politické názory urážel nějakého konkrétního uživatele. Urážet jinak smýšlející jsi tu dnes začal ty. Účelně provokuješ, aby potrestáni byli ti druzí, co se jen brání.
A vůbec, už jsem tu předevčírem napsal, že mé politické názory se odvíjí od toho, že už víc jak 20 let jsem nejdiskriminovanějším divákem ve střední Evropě. To víš, že bych namísto těch politických debat mnohem radši sledoval Memol, První polibky, Nilse Holgerssona nebo u nás nikdy nevysílanou 16-dílnou druhou řadu Opičího krále z roku 1999, jenže nynější režim mi to neumožňuje, proto logicky hájím režim, díky němuž se na naše obrazovky dostal alespoň původní seriál z roku 1986. Ale čímpak své politické názory a především to, že za ty rozdílné urážíš jiné uživatele obhájíš ty? A pokud možno aby se i tvá obhajoba nějak týkala programové nabídky televizních stanic, ať to sem alespoň trochu spadá. Ty ale pro to žádný důvod nemáš, všechny televizní stanice ti naservírují až pod nos veškeré tvé oblíbené seriály, ale ani tak nejsi spokojen a máš potřebu chodit provokovat do diskusí, urážet lidi s jinými názory a ještě bys je za ty názory banoval!
Naposledy upravil(a) Krikri dne 25 pro 2019 04:59, celkem upraveno 6 x.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Zamčeno

Zpět na „Mimo mísu“