SuperMax a vše o něm

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Odpovědět
Dabingfanda
Příspěvky: 95
Registrován: 12 pro 2019 12:38

Re: SuperMax a vše o něm

Příspěvek od Dabingfanda »

To by mě taky zajímalo,co se ze Supermaxu dochovalo.
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: SuperMax a vše o něm

Příspěvek od Krikri »

Pár dnů zpátky mi jeden člověk na ČSFD napsal, že sehnal VHS s jedním dílem Hobberdy Dicka v češtině. Dohodli jsme se, že případnou výměnu provedeme, až toho co sháním sežene víc, nicméně snad tu brzy alespoň vytvoří téma s dabingovým obsazením. Z vlastní zkušenosti několika seriálů vím, že to lze určit i z jediného dílu.
Naposledy upravil(a) Krikri dne 09 kvě 2020 22:18, celkem upraveno 1 x.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Richard Brabec
Příspěvky: 6
Registrován: 19 pro 2016 21:07

Re: SuperMax a vše o něm

Příspěvek od Richard Brabec »

Zdravím, je pravda, že jsem to psal, ale zatím jsem to nenašel a i kdybych někde sehnal nahrávku, nakonec s tímhle rozhodně výměnu, nebo prodej nebudu dělat. Je to velká rarita!
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: SuperMax a vše o něm

Příspěvek od Krikri »

Jak chceš, přemlouvat tě nehodlám, ostatně, jak už jsem ti hned zpočátku napsal, jeden díl mě stejně nevytrhne a navíc i když je to jediný seriál, který sháním ze SuperMaxu, rozhodně nepatří k těm, co sháním nějak urgentně a ani nepatří k mým srdcovkám. Jen bych ještě rád uvedl na pravou míru, že na ČSFD jsi se ani ne před týdnem s nabídkou výměny do pošty ozval ty mně, takže dost rychle měníš názory a jak jsi se právě sám přiznal, chtěl jsi měnit něco, co vlastně ještě ani nemáš (a možná i proto nyní nabídku výměnu rušíš), čímž na mě nepůsobíš zrovna důvěryhodně.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Richard Brabec
Příspěvky: 6
Registrován: 19 pro 2016 21:07

Re: SuperMax a vše o něm

Příspěvek od Richard Brabec »

Ano, velice mě mrzí ta situace, která nastala s poštou, často jsem sám hrr i na sebe... potom co jsem ti napsal jsem zjistil, že je to klenot.
Mnata
Příspěvky: 61
Registrován: 18 bře 2016 11:26

Re: SuperMax a vše o něm

Příspěvek od Mnata »

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda-li s někdo nepatamuje jméno seriálu co jel na Supermaxu. Šlo o seriál kde hlavní postava byl myší detektiv v myslím béžovém klobouku a saku alá Dick Tracy, we stylu noir detektivek.

Jo a jestli si někdo pamatuje, "Pomsta tučňáků" je Avenger Penguins že ?

https://www.youtube.com/watch?v=MUcfmZrClVM

Něco z toho si pamatuju a myslím že jsem to teda musel vidět na Supermaxu
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: SuperMax a vše o něm

Příspěvek od Jack_6428 »

Ad Tučňáci, ano. 1996/97.

Ad myší detektiv tam byl hlavně Detektiv Myšák (Danger Mouse). Jiný detektiv co tam běžel byl například Cool McCool, ale to byl chlap. Pak mě ještě napadá seriál Orson a Olivia.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Mnata
Příspěvky: 61
Registrován: 18 bře 2016 11:26

Re: SuperMax a vše o něm

Příspěvek od Mnata »

Danger Mouse to nebyl. Mělo to takovou...Evropštější kresbu, nevím jak jinak to popsat. Trochu se myslím podobul tomuhle myšákovi z amerického seriálu Arthur

Obrázek

Akorát nosíval klobouk

Řešili se tam případy v detektivní kanceláři a mělo to atmosféru Noirovek z 30. let. Vím že v jednom dílem byl pachatelem chlap co se snažil nějak sabotovat veškerou zábavu, protože ho matka nutila si jako děcko hrát s provázkama a kamínkama. To si hlavně pamatuju XD

Bylo to rozhodně více "vážné" než Danger Mouse :-?
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: SuperMax a vše o něm

Příspěvek od Jack_6428 »

Hm. Tak možná The Great Mouse Detective nebo Anatole?
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Mnata
Příspěvky: 61
Registrován: 18 bře 2016 11:26

Re: SuperMax a vše o něm

Příspěvek od Mnata »

To první je film a to druhé se tomu ani trochu nepodobá, viz detektivní kancelář, noir a tak :-?

Jsem si jistý že se to odehrává v jakési verzi Prohibiční Ameriky. Kdybych si tak vzpomněl, odkud si pamatuju dabéra hlavní postavy, třeba bych to našel tak.
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“