(Přesunuto OT) Přidávání nekompletních profilů

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

(Přesunuto OT) Přidávání nekompletních profilů

Příspěvek od videofil »

A kde máš překladatele, zvukaře atd. :o Já si myslím, že profily se mají vytvářet celé najednou a ne po kouskách. :?: Z takového filmu nemůžeš mít přece žádný požitek?
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Prezidentův syn / First Kid

Příspěvek od Ištván87 »

Možná se mu nechtělo si toho zapisovat moc najednou. Popř. nechtěl, aby ho někdo předběhnul. Navíc když vidím téma toho filmu a herce, tak si říkám, že z tohohle filmu má člověk stejnej požitek i při puštěným mixéru a dočasné slepotě. :D
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentův syn / First Kid

Příspěvek od videofil »

Aby ho někdo předběhl, tak to taky tak budu příště dělat - po kouskách. Akorát u mě spíše hrozí, že mě někdo předběhne třeba už ve dvě hodiny ráno, a já potom už nemám šanci. :D
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Prezidentův syn / First Kid

Příspěvek od Ištván87 »

Mně se to stalo sice jenom jednou, ale to mě někdo předběhnul dokonce o několik měsíců. Já trubec se pořádně nepodíval. :D
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
lucy125

Re: Prezidentův syn / First Kid

Příspěvek od lucy125 »

Dle mého názoru to nevadí, když někdo vytváří profil během sledování filmu. Pokud někomu takový způsob práce vyhovuje, tak ať to klidně dělá.
Uživatelský avatar
Roko
Admin
Příspěvky: 3232
Registrován: 09 srp 2009 11:39

Re: Prezidentův syn / First Kid

Příspěvek od Roko »

lucy125: sa mýliš, profil sa má vytvoriť naraz so všetkými dostupnými informáciami pozri pravidlá ;)
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentův syn / First Kid

Příspěvek od videofil »

V tom případě je markt porušil podle mě i u Smrtícího fachmana, kde mu navíc chybí i jeden dabér, co zazněl v titulcích. :!:

lucy125: A co potom z toho filmu máš. :?:
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentův syn / First Kid

Příspěvek od videofil »

V tom případě je jen dobře, že se hodlají (aspoň doufám, že k tomu dojde) upravovat pravidla. To, že mě někdo občas předběhne, mě sice naštve, ale vím, že nejsem na DF sám. Ale když někdo vytváří profil tímto způsobem, tak to mě štve mnohem více. A myslím si, že v nových pravidlech by se s tím asi mělo něco udělat. Navíc by mě zajímalo, jestli takového člověka ten film vůbec zajímá. Moc velký požitek ze sledování asi mít nemůže. :-?
BobSilas
Příspěvky: 908
Registrován: 28 led 2009 15:39
Bydliště: Absurdistán

Re: Prezidentův syn / First Kid

Příspěvek od BobSilas »

Takového „aktivistu“ co chtěl ustavičně měnit pravidla k obrazu svému (a přitom nerespektoval ty stávající) jsme tu již měli a víme, jak dopadnul (za svou hloupost byl odměněn BANánem). Ono zcela postačí některé pravidla poupravit, například porušení pravidla 3x a dost (tak jak je tomu na uzavřených fórech) to by pak vymizeli ti otravní spameři.

Na severní Moravu patrně zatím pokrok nedorazil?
U nás na kabelovce máme již dávno interaktivní televizi, která mimo jiné umí:
Máte možnost zastavit vysílání, které právě sledujete, až na 15 minut
Program, který běží, si můžete pustit znovu od začátku
V archivu si vyberete a přehrajete jakýkoli pořad odvysílaný až týden zpátky
To si pak „fanda dabingu“ může film/seriál vychutnat zcela bez omezení a přitom si může založit profil, který postupně doplní. Což dotyčný činí bezezbytku (na rozdíl od některých z nás co umí jen kecat).
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9289
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Prezidentův syn / First Kid

Příspěvek od filip »

Tak to založil on, no bože, vždyť je to fuk.

Já mnoho filmů stahuju a to třeba jen kvůli dabingu, prakticky mě zajímají jen blockbustery a některé komedie či dramata. O požitek tu nejde, tady jde o to založit co nejpřesnější rozpis dabingových informaci a to Markt plní.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“