(Přesunuto OT) Přidávání nekompletních profilů

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Uživatelský avatar
Roko
Admin
Příspěvky: 3232
Registrován: 09 srp 2009 11:39

Re: Prezidentův syn / First Kid

Příspěvek od Roko »

filip: ja s tebou nesúhlasím, vlákno sa má spraviť naraz a nie postupne. ;)
Keď to zvládnu iní na jeden krát, tak v tom problém nevidím .
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9278
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Prezidentův syn / First Kid

Příspěvek od filip »

Kdyby zůstalo nekompletní tak se taky zlobím, ale je to komplet. Je to jako u seriálů, ty se taky průběžně doplňují. To přirovnání není asi úplně košér, ale je to podobné. Markt to dělá běžně a zpětně nikdo nepozná, zda bylo založeno celé najednou nebo ne.
Tohle jsou žabomyší spory.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Prezidentův syn / First Kid

Příspěvek od Lukiz »

Tohle se tu přece řešilo tak před 5 lety. Tehdy si tu někdo zakládal témata týden před premiérou, kdy se ještě nevědělo vůbec nic a téma docela strašilo. Proto vzniklo pravidlo, že musí být určena aspoň jedna role a tím se to tehdy sfouklo, a premiérové dabingy se začali zakládat až, když film/seriál začal běžet a mohl se průběžně doplňovat. Pokud si chcete startovací výstřel o založení dát až když film skončí, tak prosím, ale nějak nechápu proč se tohle rozviřuje u dabingu z roku 1997... :-?
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentův syn / First Kid

Příspěvek od videofil »

BobSilas: To víš, že k nám pokrok, o kterém mluvíš dorazil. Naše kabelovka to také umí, ale nevidím důvod, proč to tak dělat. Když si chci nějaký film vychutnat, tak celý najednou a ne po kouskách. Co se pravidel týče, každý má v příslušném tématu právo se k tomu vyjádřit. Stejně tak má každý právo tak neučinit.


filip+lukiz: Já bych to ani neřešil, kdybych nezjistil, že to kouskuje. Podle TV Programu běžel film v sobotu v televizi a nejprve tu měl jen doplněno pár herců ( profil vytvořen v době, kdy film ještě běžel v televizi ) a teprve potom doplněn zbytek. Shodou okolností jsem v tu chvíli byl na DF, tak jsem si toho všiml. A podobně musel postupovat i u filmu Smrtící fachman. Aspoň podle času, kdy byl profil vytvořen.

filip: Tobě nejde o požitek z filmu? :o Tak to se na mě nezlob, ale potom jaksi nechápu, proč na to někdo kouká? :-? Jenom kvůli doplnění dabingu? Tak to já doplňuji dabing pouze k filmům, které mě zajímají. A to si ten film chi hlavně na prvním místě vychutnat. Všechno ostatní je až na druhém místě.
Uživatelský avatar
markt12
Příspěvky: 1371
Registrován: 08 dub 2010 02:40
Poznámka: Uživatel byl zabanován z důvodu: Smazání všech profilů filmů, seriálů a herců, zdiskreditování databázní hodnoty Dabingfora a sabotování práce ostatních lidí, kteří profily doplňují.

Re: Prezidentův syn / First Kid

Příspěvek od markt12 »

Jsem rád, že se toto téma všem tak moc líbí, když ho pořád doplňujete. :D
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9278
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Prezidentův syn / First Kid

Příspěvek od filip »

Videofil: Kdyby tu každý doplňoval jen to, co ho zajímá, tak tu nemáme tolik filmů. Můj koníček je sledování dobrých áčkových filmů a obecně film. Doplňování filmů na DF je moje druhá práce a buď přidávám film, který mě baví, nebo film, který mě nebaví. Ale snažím se být přínosem a témata zakládat, abychom to tu měli co nejkompletnější a beztak je to těžké. A když se mi film zalíbí pustím si ho znovu.

Někdo si stěžoval, že už se nepřidává tolik filmů a seriálů, protože už je všechno vyzobané. Není to pravda, tady na DF je 40-50% veškeré dabingové tvorby v ČR. Mnoho dabérů dabuje mnohem více než se může zdát, atd. Přidávat je co.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Prezidentův syn / First Kid

Příspěvek od Lukiz »

filip píše: Někdo si stěžoval, že už se nepřidává tolik filmů a seriálů, protože už je všechno vyzobané.
Tím byly pochopitelně myšleny atraktivní (americké) tituly. Evropské filmy se sice taky dabují, ale člověk se v těch neznámých hercích stejně nevyzná, takže jen určení herce a postavy je spíš opruz.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9278
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Prezidentův syn / First Kid

Příspěvek od filip »

To je pravda, já měl ale na mysli především animovanou tvorbu, které se dabuje opravdu mnohem mnohem více.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentův syn / First Kid

Příspěvek od videofil »

filip: S tvým názorem já zase takový problém nemám. Myslím si, že ty filmy opravdu sleduješ do konce a až potom to doplníš. To je v pořádku. Ale to, jak to dělá markt, podle mě v pořádku není. A to, že člověk doplní jen to,co ho zajímá, na tom nevidím nic špatného. Přece nebudu ztrácet čas sledováním, co mě logicky nezajímá. ;)
Uživatelský avatar
markt12
Příspěvky: 1371
Registrován: 08 dub 2010 02:40
Poznámka: Uživatel byl zabanován z důvodu: Smazání všech profilů filmů, seriálů a herců, zdiskreditování databázní hodnoty Dabingfora a sabotování práce ostatních lidí, kteří profily doplňují.

Re: (Přesunuto OT) Přidávání nekompletních profilů

Příspěvek od markt12 »

Takhle má zrovna vypadat odbyté téma http://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=29952 co jsi vytvořil :( Podívej se Vidofile jak má vypadat správně vytvořené téma http://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=29956 od člověka který si s tím dá velkou práci a záleží mu na tom co vytváří ale tobě to nic neříká, ty umíš člověka jenom pomlouvat co? :)
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“