Končím s DF!

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Končím s DF!

Příspěvek od Lukiz »

Uživatelský avatar
violoncello
Příspěvky: 113
Registrován: 29 úno 2012 22:17

Re: Končím s DF!

Příspěvek od violoncello »

Lukiz: no ale ten link nic nevysvetluje, pouze potvrzuje to, ze se znelibil "vedeni" ceskeho dabingfora, zejmena pak James55 :roll:
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1408
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s DF!

Příspěvek od ClickCZ »

Takže to napíšu veřejně, SEN mě jen utvrdil v tom že zde je nadmíra informací opět špatná, viz:
http://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=13732

22 říj 2013, 20:30 jsem mu poslal kompletní doplnění dabingu daného filmu do příspěvku, on to ale dlouho ignoroval až letos jsem mu poslal SZ a on to argumentoval takto:

Odesláno: 18 kvě 2014, 20:09
od ClickCZ
Ahoj z jakého důvodu zde nedoplníš informace které jsem doplnil?
viewtopic.php?f=3&t=13732

Odesláno: 19 kvě 2014, 21:21
od Sen
Ahoj,
a z jakého důvodu ty informace k doplnění nevypíšeš jako ostatní, ale vytváříš celý úvodní příspěvek vlákna? Já jsem s tím svým spokojen, nevidím důvod k jeho změně.

Takže jak to tak vidím tak jsem se tu sodchodem nemýlil.. člověk chce něco doplnit a když to doplní celé aby to měl druhý bez práce tak to je špatně :-x :-x :-x :-x :-> :->
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Končím s DF!

Příspěvek od HonzaXXII »

Bez urážky, ale když je tam napsané skoro všechno, tak opravdu stačí doplnit těch pár věcí. Kompletní překopávání úvodních příspěvků novýma je dobrý, když je v tom tématu pět a půl slova a spousta důležitých informací chybí. Ne když tam chybí dva dabéři nebo zvukař. Je to samozřejmě každýho věc, ale moderátor nemá žádnou povinnost to téma kompletně předělat, když tam drtivá většina věcí je (a ani tehdy když není, pokud to důležitý doplní).
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1408
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s DF!

Příspěvek od ClickCZ »

Fajn ale tak může doplnit to co tam není a v tomto případě mu zde nefunguje ani obrázek, neměl jsem namysli aby si to předělal podle toho co jsem mu poslal já ale doplnil informacek které tam nejsou, jen jsem to pro přehlednost napsal celé., toť vše.
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Končím s DF!

Příspěvek od takezo »

Click to myslí dobře a souhlasím. Mě je to taky jedno, ať si říkají co chtějí. Třeba s tím jak se někomu nelíbí, že v tom filmu nebo v seriálech máte uvedenejch co nejvíce vedlejších rolí. Pro mě je to rozhodně plus, když to dělám tak toho vyspat co nejvíce, aby to tu bylo uložené. Pak když vytváříte profil herce, tak si zde aspon můžete vyhledat kdo a včem ho daboval, než tim trávit rok hledáním a stahováním na internetu. Když to člověk nevypíše, tak tu nenajde nic!

A myslím si, že aktualizovat svůj příspěvěk zvlášť když tam chybí obrázek a někdo ochotně ještě dopíše ten zbytek netrvá tak dlouho. Ale dělejte si to jak chcete! :)
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
BobSilas
Příspěvky: 908
Registrován: 28 led 2009 15:39
Bydliště: Absurdistán

Re: Končím s DF!

Příspěvek od BobSilas »

Pro někoho je to hold děsná námaha, někdo se vymlouvá, že na to nemá čas, i když mu to naservíruješ se vším všudy, že stačí použít levou ruku „Ctrl+C / Ctrl+V“ za tři vteřiny hotovo. Ale někdo to raději bude hodiny okecávat. To tě pak přejde vážně chuť něco doplňovat s takovým přístupem.

Zářný příklad: http://dabingforum.cz/viewtopic.php?p=209300#p209300
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1408
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s DF!

Příspěvek od ClickCZ »

Takezo: díky za upřímnost ;-) také mám na to přesně takovýto názor.
Já přece po nikom nechci aby si ten svůj úvodní příspěvek upravil podle mě., ale proč tedy skoro po roce nedoplní alespoň ty dabéry které jsem určil a které nemá přirazené? To je normální ignorace nic víc!
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1408
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s DF!

Příspěvek od ClickCZ »

BobSilas: taky mě ta chuť něco doplňovat pomalu přechází :roll: :nesouhlas: , doplním si svoje příspěvky a budu si přidávat svoje filmy než pak doplňovat příspěvek jiného uživatele a čekat rok a půl na to že se to doplní když jsou k dispozici veškeré informace a ono se to stejně nedoplní akorát je kolem toho hromadu keců proč posílám celý příspěvek včetně obrázku, infa atd... ale podstatné jsou přeci informace které tu chybí
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Končím s DF!

Příspěvek od James55 »

ClickCZ: Jelikož jsou tady dvě strany, jedna nesouhlasí s doplňováním všech štěků, druhá chce mít zase všechno pokupě, tak bych dohodnul kompromis, že se nebudou vypisovat "bezejmenné" role, co třeba řeknou jedno slovo nebo větu za celý film. Takže u tohodle bych vyškrtnul "kovboj v bance", "kamioňák", "dispečink" a "řidič odtahovky". Barmana v Belle's Diner bych nechal, protože herec tu má profil, i po vyškrtání tam zůstane spousta infa. Souhlas?

Jinak Clicku příště místo tohodle veřejného "lynčování" řeš podobné věci ve fóru pro moderátory, nelíbí se mi, že jako moderátor tady házíš špínu na jiného kolegu. :nesouhlas:
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“