Dotaz na název filmu

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Odpovědět
Kostaci
Příspěvky: 4
Registrován: 12 pro 2012 11:49

Dotaz na název filmu

Příspěvek od Kostaci »

Zdravíme všechny filmové nadšence,
stále svému muži básním o jednom skvělém filmu, ALE nevím, kdo tam hrál, ani jak se ten film jmenuje. Vlastně jediné, co vím je děj. Je to už nějaký pátek, co jsem ho viděla (kolem 15 let zpátky, ale to také nevím jistě, nějak to všechno letí), ale film se mi stále vrací do paměti. Asi to byl americký filmek.
Šlo o jednoho chlápka, co měl rodinu - ženu a dcerku. Byl schyzofrenní - ve schýze pracoval pro vládu, plnil úkoly, někam nosil poštu a tak. Říkal, že je to velmi tajné a nesmí nikomu nic říkat. Pak asi něco řekl ženě a ta mu říkala, že nic takového není a nemůže dělat.... pak nějaký děj... a končilo to tím, že chtěl dokázat ženě, že není schyzouš a vzal jí k té schránce o veeeelkému domu a ta schránka byla plná jeho dopisů... Doufám, že ten film je tak super, jak si ho pamatuji. Takže jestli někdo ví, tak prosíme, prosíme, prosíme, poraďte název filmu.
Díky moc Stáňa a Bob
omikron
Příspěvky: 63
Registrován: 05 srp 2012 20:13

Re: Dotaz na název filmu

Příspěvek od omikron »

Duše jako kaviár?
Kostaci
Příspěvky: 4
Registrován: 12 pro 2012 11:49

Re: Dotaz na název filmu

Příspěvek od Kostaci »

Díky, ale to není ono, nejedná se o český filmek. To jsme nějak zapomněli napsat. Díky za další nápady... Kořínkovi
Uživatelský avatar
MartyMcFly
Příspěvky: 10
Registrován: 20 pro 2012 13:42

Re: Dotaz na název filmu

Příspěvek od MartyMcFly »

Je to samozřejmě Čistá duše. Hl.role Russel Crowe - měl dostat Oscara, ale protože ho dostal rok před tím za Gladiátora, měl jen nominaci :(
Ten děj co popisuješ je jen vedlejší - hlavně je to životopis skutečného matematika, který dostal Nobelovu cenu za ekonomii.
Kostaci
Příspěvky: 4
Registrován: 12 pro 2012 11:49

Re: Dotaz na název filmu

Příspěvek od Kostaci »

Supééééééééér, to je skvěléééééé, to je onooooooo. Moc moc moc děkuji. :-: :-: :-: :-: :-: :D :D :D Je to fakt dávno, takže vím, že to byl super filmeček, že v té době jsem z něj byla hodně unešená. Na to hlavní jsem zapomněla, ale je to fakt, už si ho zase vybavuji víc a víc. Opravdu moc děkuji. Mám takovou radost, že asi vyskočím z kůže. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Krásné vánoce a šťastný nový rok, fakt díky...
Kostaci
Příspěvky: 4
Registrován: 12 pro 2012 11:49

Krimoška

Příspěvek od Kostaci »

Zdravíme filmové nadšence. Už jsme zjistili, co jsme potřebovali. Moc díky za možnost dotazu... Kořínkovi
Naposledy upravil(a) Kostaci dne 27 pro 2012 17:18, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
MartyMcFly
Příspěvky: 10
Registrován: 20 pro 2012 13:42

Re: Dotaz na název filmu

Příspěvek od MartyMcFly »

To může být skoro cokoliv s H.Keitelem - hraje jen v takovýchhle filmech :)
Historik
Příspěvky: 2789
Registrován: 17 lis 2009 18:59
Bydliště: Praha

Re: Dotaz na název filmu

Příspěvek od Historik »

Klíčem bude ten výtah, prověřil jsem několik jeho filmů, závěrečné přestřelky jsou v několika, ale výtah žádný.
Uživatelský avatar
MartyMcFly
Příspěvky: 10
Registrován: 20 pro 2012 13:42

Re: Dotaz na název filmu

Příspěvek od MartyMcFly »

Kostaci - v těch nápovědách bude něco špatně. Buď to nejsou policajti, nebo H.Keitel nebo to stáří filmu. Nejvíc se tomu podobá Země policajtů se Stallonem z r.1997 - Keitel byl zkorumpovanej polda - na výtah si nepamatuju :(
Historik
Příspěvky: 2789
Registrován: 17 lis 2009 18:59
Bydliště: Praha

Re: Dotaz na název filmu

Příspěvek od Historik »

Ten se skutečně nejvíce podobá - http://www.youtube.com/watch?v=emeGfvVJaBY.
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“