Pokec

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem

Re: Pokec

Příspěvekod filip » 07 říj 2015 19:43

Ale proč to udělal? Asi mi něco uniklo.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
filip
Moderátor

Příspěvekod Stanley Roe » 07 říj 2015 20:02

A tak mu tu všichni vycházeli vstříc, vůbec si na něho nezasedli a dávali mu najevo, jak jim záleží na tak schopném a aktivním členovi.
Pomajzi, sundej si růžové brýle a možná dokážeš číst mezi řádky. Udělal toho právě dost na to, aby se k němu nechovali jak to vyplývalo z jejich reakcí!!! Divím se, že to vydržel tak dlouho.
Stanley Roe

Příspěvekod filip » 07 říj 2015 20:05

Založil mraky filmů z HBO, kdo je teď bude zakládat? Nikdo je nepřidával v takové míře jako on.
Já si trochu rýpnu a řeknu, že je zde mnoho uživatelů, kteří nepřidávají nic a jen šijí do ostatních kvůli drobnostem (nemyslím nějaké připomínky, které jsou opodstatněné, myslím jen ty neopodstatněné).
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
filip
Moderátor

Příspěvekod TmavyCyklista » 07 říj 2015 20:26

Nebudu nikoho jmenovat, aby mi to neměli za zlý, ale u některejch lidí opravdu nechápu, proč zastávají funkci moderátora. A tím nemyslím jenom jednoho člověka. Asi tu někdo špatně vybíral...
TmavyCyklista
Globální moderátor

Příspěvekod Lukiz » 07 říj 2015 20:38

Obávám se, že u některých jsou kritéria výběru vskutku zvláštní. Jeden měsíc to nadává moderátorům dosti nevybíravě že by to bylo spíš na ban a druhý měsíc se to samo stane moderátorem... nu fantazie si se zákulisními protislužbami snadno poradí ;)
Lukiz

Příspěvekod Sagres » 07 říj 2015 21:37

Tak třeba nové profily s filmy bude nyní vytvářet uživatel fofo16 s tím "správným" názorem a oceněný :-:. Divil jsem se marktovi, jak je zde stále aktivní i po tom, co se ho pořádně nikdo z týmu zelených + červených nezastal v aféře vyvolané videofilem (ani neuznali jasný fakt, že jeho profily jsou nakonec vždycky kompletní na rozdíl od těch videofilových a že je vytvářel rovnou při sledování v TV... No a co?! :shock:), po neustálem rýpání v profilech s herci stran Marka LS (který moc dobře ví, u koho má prudit s anketou a u koho si to vůbec nedovolí, já čekám na anketu u moderátora už od března = klídek, pohoda) a ještě pak se nechat popíchnout jamesem, proč sem vlastně chodí... Tak jestli mu konečně došla trpělivost, nedivím se. Mně se každopádně jeho práce líbila a mrzí mě, jak to zase celé dopadlo.
Já už zde doplňovat nijak vehementně také nebudu, když vidím, jak aktivně doplňují moderátoři ostatní příspěvky pod své profily. Pokud jste se zde na "starém" DF nějak hromadně rozhodli nové příspěvky nedoplňovat už ani k hercům, natož k filmům, tak by bylo dobré to oznámit i ostatním. Jen mě zajímá, kdo tady zbyde z modrých na práci a ještě se nechá jako bonus komandovat.
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Sagres

Příspěvekod videofil » 08 říj 2015 08:00

Pokud jsem to pochopil správně, tak markt dostal BAN?
Jestli je to pravda, tak je zajímavé, že se ho zrovna Sagres zastává. Zvlášť, když neustále někoho upozorňuje na dodržování pravidel. A žádnou aféru jsem nevyvolal, jak Sagres říká. Vytvářet se mají profily v celku, ne po kouskách. To tu jasně řekli i moderátoři. :!: :!: Na jednu stranu Sagres pořád upozorňuje na pravidla, ale můj osobní pocit je takový, že tam, kde se mu něco nelíbí, tak na to bude upozorňovat, i když je to dle pravidel třeba v pořádku a to, co mu nevadí, toho se bude zastávat, i když to podle pravidel není. Nechci být za někoho, kdo tady rýpe ( i když si to někdo bude myslet ), ale že by potom Sagresovi nějak šlo o dodržování pravidel, tomu moc nevěřím. Taky nechápu ( a to říkám opakovaně ), proč se Sagres nevyjádřil v Návrzích nových pravidel, když měl možnost a když mu něco vadí.

Jinak, já jsem už delší dobu tvrdil, že tady mizí příspěvky. Hlavně u některých filmů jsem měl pocit, že jejich profily zde již kdysi byly.
videofil

Příspěvekod Pomajz » 08 říj 2015 09:29

Já si nemusím sundavat růžový brýle. Když se někdo chová jak uražená velmoc tak i kdyby vytvořil 99% příspěvků tak nemá právo to mazat. Nezapomeňte že Dabingforum je koníček nás všech. A kdyby se tady takhle každej choval po tom co ho někdo na něco upozorní, tak nemá cenu aby Dabingforum existovalo.

Jednou jsem tady upozornil Sagrese (slušně) a sespul mě jak nějakýho pětiletýho pa.....A šel jsem mazat svoje příspěvky??? :nesouhlas:
Nazdar kedlubny !
Pravým důvodem, proč Tě někdo nenávidí a pomlouvá je ten, že Ty máš něco co on nikdy mít nebude!
Obrázek
Pomajz

Příspěvekod Stanley Roe » 08 říj 2015 11:11

Ubohá reakce pomajzi, hodně ubohá, asi neumíš chápat, co si přečteš, nebo tě to nezajímá a proto nerozumíš, proč to udělal... tímto příspěvkem si se konečně zařadil k místnímu je nám váš zájem u zádě týmu ... to ti poradili oni, aby si to zlehčoval?
Kolikrát tady musí člověk uvést, že marktovi, a to použiju i jeho vlastní slova, jeden z týmu dělal peklo na zemi .. všichni moc dobře víme, který moderátor to byl, ten teď jako i ostatní dělá mrtvýho brouka ... ale tipnu si, že mu nikdo z nich neřekl, dobrá práce, člověče, díky za zájem a za pomoc s hojným přispíváním do fóra. Místo toho se mu James "vysmál" . Myslíš, že tím člověka pochválíš? Řekl bych, že to byla jedna z posledních kapek, která to rozhodla ... BRAVO JAMESI, měl by si dostat diplom v jednání s lidmi. Jinak nechápu tvůj nezájem tady udržet lidi, co tu chtějí pomáhat. A to zadara a ve vlastním zájmu. Zřejmě spoléháš na svůj moderátorský tým, co si není schopen doplňovat ani vlastní témata. Ale tady narážím, ani ty si nedoplňuješ.
A uplakánek videofil... příspěvek za příspěvkem .. to sem chtěl založit já, to téma, já to chtěl do sbírky ... nejdřív si to psal druhý den po uvedení filmu ... protože se ti téma nechtělo dělat hned po odvysílání, nebo brzo ráno ... a pak si začal dělat dusno u dabingu z roku 97, to asi kromě tebe nikdo jiný nechápe ... protože to markt dělal průběžně s vysíláním používaje slova .. takhle si ten film nemůžeš přeci vychutnat... opravdu to myslíš vážně? :D Vzmuž se, člověče. Každopádně nyní už budeš mít volnou ruku a markt už tě předbíhat ve frontě nebude. To si rád, že? Ty zřejmě nejsi ten, co se rád dozví informace o všech možných dabinzích. Hlavně že si budeš moci založit další z těch, který si chtěl do sbírky. Ale jen ty vybrané. No, docela blbý pro uživatele fóra. :(
Stanley Roe

Příspěvekod Pomajz » 08 říj 2015 11:14

Stanley Roe píše:Ubohá reakce pomajzi, hodně ubohá, asi neumíš chápat, co si přečteš, nebo tě to nezajímá a proto nerozumíš, proč to udělal... tímto příspěvkem si se konečně zařadil k místnímu je nám váš zájem u zádě týmu ... to ti poradili oni, aby si to zlehčoval?

Co mě tady napadáš? Mě nikdo nic neradil. Nejsem ani zelenej a ani červenej.

Vy tady děláte támata aby vás popleskávali po zádech a říkali "dobrá práce?" O tomhle přece Dabingforum není. Je to každýho svobodná vůle sem přispívat, je to "KONÍČEK"

A jestli jeden z moderátorů dělal problémy, to je takový problém napsat Jamesovi a nebo teda založit téma? A když jste to všichni věděli proč jste se neozvali dřív?
Nazdar kedlubny !
Pravým důvodem, proč Tě někdo nenávidí a pomlouvá je ten, že Ty máš něco co on nikdy mít nebude!
Obrázek
Pomajz

PředchozíDalší

Zpět na Mimo mísu