Strýček Skrblík - Komu byste svěřili nadabování ?

Diskuze o současném dabingu, zajímavosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Strýček Skrblík - Komu by jste svěřili nadabování ?

Příspěvek od bloom »

Jestli se tedy mám vyjádřit ke Skrblíkovi, tak z těch dosavadních návrhů se mi najvíc líbí asi pan Klapka, ale u něj je ten problém s Hamounem... :-? Bohuslav Kalva by se mi líbil spíše jako Johan. :)
Mě ještě napadl Petr Nárožný, ačkoli "normální" filmy nedabuje, tak animáky neodmítá a myslím si, že do role by seděl... ;)
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Strýček Skrblík - Komu by jste svěřili nadabování ?

Příspěvek od DavePave »

bloom píše:Ano, Jiří Bruder už je v důchodu.

S Kačery už se asi nic nového dabovat nebude, spíše by se měl utřídit zmatek v dabingu Looney Tunes a najít nějaká náhrada za Stanislava Fišera v dabingu Bugse Bunnyho.
O Vánocích běžel film Svátky vem kačer, kde Bugse daboval vcelku slušně Ivo Novák. Mě se ale nejvíc líbil Tomáš Karger na Duffym :D
Janek3b
Příspěvky: 139
Registrován: 31 kvě 2009 18:37

Re: Strýček Skrblík - Komu by jste svěřili nadabování ?

Příspěvek od Janek3b »

Tomáš Karger mi na Daffyho nesedí, nejvíce se mi líbil Bouchner, tomu bych svěřil i Skrblíka. Bugse po Fišerovi nejlíp daboval Prager.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Strýček Skrblík - Komu by jste svěřili nadabování ?

Příspěvek od Brocc »

Jiří Prager by měl imho dabovat Duffyho... mně se na Bugsovi po Stanislavovi Fišerovi nejvíc líbil Petr Rychlý, daboval ho sice jen pár větiček v Přátelích, když v jednom díle koukali na Bugse, ale líbil se mi.... :)
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Strýček Skrblík - Komu by jste svěřili nadabování ?

Příspěvek od HonzaXXII »

Mně se po Fišerovi nejvíc líbil ten co dělal Bugse ve filmíku Quackbusters, který jsem jako malej viděl v bedně a pak jsem si ho v jednom kuse půjčoval. Byl to tuším Kaňkovský nebo kdo, ale seděl na něho dobře.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Strýček Skrblík - Komu by jste svěřili nadabování ?

Příspěvek od bloom »

Aha, takže Svátky vem kačer mělo stejné obsazení jako Looney Tunes: Zpět v akci. ;) Ale upřímně zrovna tahle sestava se mi moc nelíbí... :-? Já bych asi Bugse svěřil Zbyšku Pantůčkovi, který ho daboval v epizodách dodatečně dabovaných pro Primu, úplně změnil hlas a ani nebyl poznat, celkem se mi to ale líbilo. Ale ten Petr Rychlý by taky nemusel být špatná volba. :) Jiří Prager na Bugse rozhodně ne, výměna se Stanislavem Fišerem ve filmu Tisíc a jedna králičí pohádka mi opravdu vadila. Měl by zůstat u Daffyho, kterého ještě na té Primě celkem dobře namluvil Libor Hruška (ale ani ten Vítězslav Bouchner nebyl marný). Divil bych se, kdyby Elmera Fudda ještě někdy přišel dabovat pan Lipský, takže tam bych nechal Jiřího Knota z Looney Tunes: Zpět v akci. Na Porkyho asi Bohdan Tůma z Primy, možná se mi líbil ještě víc než Ladislav Potměšil na ČT. A Sylvestra a Tweetyho bych nejradši viděl v podání dvojice Ladislav Županič - Aťka Janoušková. :D
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Strýček Skrblík - Komu by jste svěřili nadabování ?

Příspěvek od DavePave »

Co se týče Jiřího Pragera, tak ten ve Svátky vem kačer daboval Yosemite Sama
Angus MacGyver
Příspěvky: 369
Registrován: 15 led 2010 23:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Strýček Skrblík - Komu by jste svěřili nadabování ?

Příspěvek od Angus MacGyver »

Když se vrátím k původnímu tématu, komu svěřit "do krku" Strýčka Skrblíka, asi bych si napřed proklepl hlasové možnosti pánů V. Faltuse, P. Jablonského, P. Martináka, popřípadě Z. Izera. Pokud by všichni z nich nebyli uspokojiví, zkusil bych někoho ze zahraničí, konkrétně, jak by se popral se Strýčkem Skrblíkem pan Marián Labuda... Umí česky, takže...
Ondra81
Příspěvky: 124
Registrován: 08 čer 2009 21:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Strýček Skrblík - Komu by jste svěřili nadabování ?

Příspěvek od Ondra81 »

Angus MacGyver píše:Když se vrátím k původnímu tématu, komu svěřit "do krku" Strýčka Skrblíka, asi bych si napřed proklepl hlasové možnosti pánů V. Faltuse, P. Jablonského, P. Martináka, popřípadě Z. Izera. Pokud by všichni z nich nebyli uspokojiví, zkusil bych někoho ze zahraničí, konkrétně, jak by se popral se Strýčkem Skrblíkem pan Marián Labuda... Umí česky, takže...
Vy jste někdy slyšely, v dabingu namlouvat imitátory? :) :-:
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Strýček Skrblík - Komu by jste svěřili nadabování ?

Příspěvek od Lukiz »

Ondra81 píše: Vy jste někdy slyšely, v dabingu namlouvat imitátory? :) :-:
Faltus - Jak vykrást banku!
Odpovědět

Zpět na „Obecně“