V českém znění (podcast)

Diskuze o současném dabingu, zajímavosti...
Odpovědět
kubajakub876
Příspěvky: 47
Registrován: 10 dub 2021 11:45

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od kubajakub876 »

To je skvělý! Úžasnej nápad :-: Pořád na to koukám. Moderátor Richard Wágner naprosto skvělej :D Já bych navrhoval tam někdy pozvat třeba Michala Holána, Marka Liberta nebo Bohdana Tůmu(ostatně všichni čtyři i s Wágnerem dabovali v Mafii :) . Obzvlášť ten Marek Libert by byl určitě super. Mě dabing hrozně baví a tenhle podcast je něco neskutečného! Doufám, že dílů bude ještě mnohem víc.
V. Příhodová T.Taberyová I.Korolová J.Moučková J.Mařasová K.Lojdová K.Peřinová M.Chytilová, K.Nováková, L. Vondráčková
M. Libert P.Vondra M.Holán O.Hajlich M.Holý P.Neskusil P.Tesař L.Cigánek B.Tůma I.Hrbáč M.Stránský P.Soukup J.Prager L.Hruška
Z.Štěpán
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od eroXman »

Naprosto souhlasím, výborný podcast :-: Hlavně ten čas u toho letí :D A člověk se pak těší na další díly, já se osobně nejvíc těšil na podcast s panem Trávníčkem, Hruškou a hlavně panem Vydrou :-: a i na novější díl s panem Bubníkem a Cardou, kterého bych rád v dabingu slyšel víc :)
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2633
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od KOMZA »

Předala jsem Richardovi zpětnou vazbu, chválu i návrhy – mám vzkázat, že moc děkuje a že ho tohle všechno neskutečně nabíjí. A měli byste se těšit, co chystá dál, protože bude ještě mnoho zajímavých dílů.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2633
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od KOMZA »

Vzhledem k úmrtí Jeana-Paula Belmonda vyšel nejnovější díl s Jiřím Krampolem netradičně již dnes.
https://www.novinky.cz/podcasty/clanek/ ... i-40370557
konupka
Příspěvky: 58
Registrován: 10 kvě 2014 18:57

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od konupka »

Nevím jestli to patří zrovna sem ale napsat to musím. Při vší úctě k památce Jean-Paula Belmonda a při vší úctě k šedinám pana Krampola měl ten rozhovor absolutně nulovou informační hodnotu. Já vím že když je někomu třiaosmdesát tak že se mu některé věci můžou poplést ale jemu se plete všechno. Cenu Františka Filipovského by dle svých slov musel dostat asi třikrát a tu první pět let předtím než vůbec proběhl 0. ročník. Dabing s Vladimírem Dlouhým by musel proběhnout tři roky po Dlouhého smrti. A přestože ho Krampol označil jako svůj poslední tak o deset minut později tvrdí že film U konce s dechem nadaboval před čtyřmi lety (tedy čtyři roky po svém údajném posledním dabingu). O tom že by byl nadabovaný dobře se raději ani nebudu zmiňovat protože sedmdesátník nemůže pětadvacátníka nadabovat dobře nikdy natož sedmdesátník kterému tak strašně moc zestárnul hlas a zamatérizoval se herecký projev. To se dá s přimhouřením očí považovat za stařecký nedostatek sebereflexe. To že nepoznal v jednom z dílů Borsalina svého spolužáka Mrkvičku budiž ale nepoznat sám sebe i když tvrdí že za to dostal další cenu FF to je opravdu síla. Ty výtky se pochopitelně netýkají pana moderátora Wágnera který byl dobře připraven a má u mě pochvalu za tu otázku týkající se zestárnutí hlasu. A překvapilo mě že tentokrát neproběhl obligátní podpis na plakát.
O. dabéři: Jan Schánilec, Antonín Molčík, Jiří Zavřel, Rudolf Hrušínský, Soběslav Sejk, Petr Haničinec, Jan Kanyza, Jiří Plachý, Viktor Preiss

O. dabérky: Alena Vránová, Jana Preissová, Ivanka Devátá, Eliška Balzerová, Veronika Gajerová, Jana Hlaváčová
Ferry
Příspěvky: 878
Registrován: 08 kvě 2012 19:45
Bydliště: Plzeň

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od Ferry »

Za tento podcast děkuji. Je super, že se někdo snaží dabingu takto věnovat.
Osobně se přimlouvám za díly s dabéry, kteří jsou velmi aktivní, ale nehrají ve filmech či seriálech. Např. Ladislav Cigánek, Libor Terš, Pavel Vondra, Bohuslav Kalva atd.
Oblíbení dabéři: Lukáš Hlavica, Filip Jančík, Jaromír Meduna, Jiří Plachý
Oblíbené dabérky: Kateřina Lojdová, Jitka Ježková, Dana Černá, Tereza Bebarová
kubajakub876
Příspěvky: 47
Registrován: 10 dub 2021 11:45

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od kubajakub876 »

Tak to naprosto souhlasím :D Já bych tam nejraději viděl a slyšel Pavla Vondru, Ladislava Cigánka, Michala Holána, Kateřinu Peřinovou, a Marka Liberta. Ti jsou u mně top a málokdy jsou vidět. Takže naprostý souhlas s výše uvedeným příspěvkem. PS: Strašně se těším na další díly. Díky tomuhle podcastu se každý měsíc na něco těším. Richard má můj veliký obdiv s jakou grácií a nasazením moderuje a vybírá.
V. Příhodová T.Taberyová I.Korolová J.Moučková J.Mařasová K.Lojdová K.Peřinová M.Chytilová, K.Nováková, L. Vondráčková
M. Libert P.Vondra M.Holán O.Hajlich M.Holý P.Neskusil P.Tesař L.Cigánek B.Tůma I.Hrbáč M.Stránský P.Soukup J.Prager L.Hruška
Z.Štěpán
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2633
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od KOMZA »

Zítřejšími hosty budou Pavel Vondra a Šárka Vondrová.
petkazuza
Příspěvky: 120
Registrován: 22 zář 2010 20:08

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od petkazuza »

Podcast je opravdu super!
Je obrovská škoda, že v prvním díle chyběl Petr Rychlý. Ale vzhledem k tomu, jak aktivní v dabingu byl a je, by si na rozdíl od ostatních "přátel" stejně zasloužil vlastní díl. Já bych díl s ním rozhodně uvítal, podle mě je to jeden z nejlepších našich dabérů, do všeho dává spousty energie a života. A taky nám dal ty nejikoničtējší hlášky v mafii.

A neplánujete taky možnost na otázky od posluchačů podcastu, které by se předem mohli psát třeba sem? Ale zase chápu, jestli nechcete zveřejňovat jména hostů ještě před natáčením.
Odpovědět

Zpět na „Obecně“