Seznam česky dabovaných her

Diskuze o současném dabingu, zajímavosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1609
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od TmavyCyklista »

No, z toho kousku není co hodnotit ani komentovat. Jenom dva dabéři, který nepoznávám :lol:
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od Jack_6428 »

Je fakt surreal, že to je fakt komplet česky. Cením. Ale synchron občas mírně nesedí. Co se dabérů týče, mírně povědomě mi přijde jen ten ženský hlas.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1609
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od TmavyCyklista »

Zní mi jako Kateřina Halešová, která dabovala pár her ve Fontáně, ale jsou to ony? :-?
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6999
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od Michaela2 »

Nevím, co je to za dabérku, ale Kateřina nikoliv. Mně to zní tak nějak děsně amatérsky.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od Jack_6428 »

Nemůže to být Kateřina Velebová?
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6999
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od Michaela2 »

Ne.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od KOMZA »

Tak už jsem si to konečně také poslechla, ač se to dalo čekat, tak poznamenám, že hlasy také nepoznávám. Škoda toho synchronu, ten mě mrzí. Snad to nebude moc výrazné po celou hru. Jsem zvědavá, jak dopadne Concrete Genie, tam se musí objevit dost mladých hlasů, co jsem tak zkoumala gameplaye.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od KOMZA »

Speciální nahrávka z dema, čistý dabing, bez zvuků a hudby, třeba to alespoň trochu pomůže v identifikaci. Fakt škoda toho synchronu... https://youtu.be/SS-9303U2DQ
Uživatelský avatar
Route95
Příspěvky: 91
Registrován: 25 čer 2015 00:22
Bydliště: Třinec

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od Route95 »

Zítra vychází Concrete Genie a zde jsem našel video ukazující počátek hry s českým dabingem. Dabing se mi líbí víc než z dema na Medievil a dokonce jsem zde zaslechl i nějaké známějšího dabéry (konkrétně Jakuba Saice a Jindřicha Žampu). Co se mi ale moc nelíbí je dabér hlavního hrdiny, kdy je dost slyšet že moc zkušeností v dabingu nemá, což se ale samozřejmě může zlepšit postupem hry, jelikož je zde ukázán pouze začátek. Hodně mě překvapilo, jak je přesný lip-synch, protože to u dabovaných her rozhodně není standard.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=R5WJKKgVMnI
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od KOMZA »

Ono je to venku patrně už dnes, alespoň co jsem pochopila z posledních statusů na Facebooku. V Indianovi dabingu moc velkou pozornost nevěnovali, ale je důležité zmínit, že ho pochválili :D https://youtu.be/LQInyzIQFWY
Z toho, co jsem slyšela, se mi dabing hodně líbí, ale budu to pak muset sjet pořádně. Dabéra Ashe nepoznávám, ale docela mi sedí (i když jsem na základě oficiálních gameplay videí měla svou ideální představu). Myslím, že tohle bude hodně fajn výsledek, až mě mrzí, že PS4 nevlastním, i kvůli hře samotné. Měl by se do hry přidat k PlayStationu i další hráč, ideálně někdo za PC, bylo by to rozhodně fajn. Jen je škoda, že Sony kolem toho dělá pořád takové tajnosti...
Odpovědět

Zpět na „Obecně“