Seznam česky dabovaných her

Diskuze o současném dabingu, zajímavosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od KOMZA »

Mám to přímo od Fioly, několikrát, to nestačí? Ale už předtím se o tom párkrát rozepsal, například:
Fakticky si troufám tvrdit, že MATCHO posune naše umění story-tellingu a tvorby her zase o kus dopředu oproti BLACKHOLE. Nejen tím, že hra obsahuje cutscény, ale opět plný voice-acting a casting skvělých herců na které se neskutečně těším, až s nimi budu moct pracovat!
A na co přesně teď narážíš? :D
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1609
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od TmavyCyklista »

Jednoduše až se bude vědět, kdy to vyjde (pokud vůbec), pak to rád doplním. Nechci tady druhou Poslední misi... Proto jsem nedoplnil ani poslední Život není krásný.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od KOMZA »

Zrovna ZNK datum vydání mělo... Jenže už několikrát! :lol:

Ale jak říkám, právě proto uvádím (202x). Jelikož ta informace ještě nikde moc nekoluje, mohla by tady ta informace někoho potěšit, když už je potvrzena přímo tvůrci, v tuto chvíli ti rozhodně nenakazuju uvedení do seznamu.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od KOMZA »

Vzhledem k tomu, že se u Mafií udává Definitivní edice, přeloženě, možná by to mělo být počeštěné i tady v seznamu u remaku jedničky.

Ale důvod, proč píšu - dodatečný vznik dabingu k Someday You'll Return je stále ve hře, třeba to klapne! :)
Finally, we’d like to address some of the most asked questions by our community. First one must be about localization. We realize that there is a demand for more languages in the game and we intend to add as many as we possibly can, but we are still a three-maned independent studio with limited resources and will, therefore, have to choose carefully what languages to add and when to add them. Another big topic is the Czech dubbing. After all, Someday You’ll Return is a Czech game and it should have the Czech language present. We absolutely agree and want to add it. It might take us some time but we have already started negotiations with Czech dubbing studio and if everything goes well, we should be able to implement it at some point.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od KOMZA »

Jo, tak ještě něco, Fénix dokončil a včera vydal F.E.A.R.
https://www.fenixprodabing.cz/projekt/fear
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od KOMZA »

Jack_6428 píše:Microsoft se už brzy, koncem roku/začátkem příštího, taky trochu rozhoupe... Ale jo no, Sony jede.
Tak kdy se můžeme na něco těšit? :D
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od Jack_6428 »

Mno, korona to trochu posunula a čekal jsem nějaké oznámení i tak dříve, ale snad s příchodem nové konzole dojde už postupně ke kýžené změně :)
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od KOMZA »

Tak to jsem zvědavá, ale stejně zůstanu u PC a PS4... Ale cokoli, co by zlepšilo "českou situaci", uvítám :D
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od Jack_6428 »

https://www.facebook.com/videohrycesky/ ... &__tn__=-R

Viz... Jak říkám, tehdy jsem jen slyšel, že by se mělo s CZ lokalizací pohnout s novým Xboxem.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od KOMZA »

Není někomu známo, že by existovaly nějaké LEGO hry s českým dabingem, rok cca 2005 a nějak kolem toho? Kdysi jsem na to narazila na YT s tím, že dotyčný na to má dost nepěkné vzpomínky, snad v tom komentáři padlo i jméno, ale to už nevím jistě, zda se týkalo přímo těch her. Já jeden čas žila v domnění, že jsem nějaké LEGO jako malá česky měla, ale teď zjišťuju, že to v češtině nebylo vůbec. Internet o česky dabovaném LEGU mlčí (nebo blbě hledám), tak nevím, nesetkal jste se s tím někdo třeba?
Odpovědět

Zpět na „Obecně“