Loki / Loki

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2323
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Loki / Loki

Příspěvek od klmdfkj »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | SZ | TRAILERY

Související: Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Iron Man 2, Thor, Captain America: První Avenger, Avengers, Iron Man 3, "Agenti S.H.I.E.L.D.", Thor: Temný svět, Captain America: Návrat prvního Avengera, Strážci Galaxie, "Daredevil", Avengers: Age of Ultron, Ant-Man, "Jessica Jones", Captain America: Občanská válka, Doctor Strange, Strážci Galaxie Vol. 2, Spider-Man: Homecoming, Thor: Ragnarok, Black Panther, Avengers: Infinity War, Ant-Man a Wasp, Captain Marvel, Avengers: Endgame, Spider-Man: Daleko od domova, 'WandaVision', 'Falcon a Winter Soldier', Black Widow, "Co kdyby...?", Shang-Chi a legenda o deseti prstenech, Eternals, 'Hawkeye', Spider-Man: Bez domova, 'Moon Knight', Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství, 'Ms. Marvel', Thor: Láska jako hrom, "Já jsem Groot", "She-Hulk: Neuvěřitelná právnička", Vlkodlak: Noční lovec, Black Panther: Wakanda nechť žije, Strážci Galaxie: Sváteční speciál, Ant-Man a Wasp: Quantumania, Strážci Galaxie: Volume 3, 'Tajná invaze'

DABING: Disney+

1.SÉRIE
V českém znění: Lumír Olšovský - Tom Hiddleston (Loki)

Dále v českém znění: Eva Leimbergerová - Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayerová), Jakub Saic - Owen Wilson (Mobius), Kateřina Lojdová - Wunmi Mosaku (Lovkyně B-15), Zuzana Ščerbová - Sophia Di Martino (Sylvie), Jan Kříž - Neil Ellice (Lovec D-90) + Jon Collin Barclay (desátník Hicks), Kamila Špráchalová - Tara Strong (Minutka), Jiří Maryško - Eugene Cordero (Casey), Michaela Tomešová - Sasha Lane (Lovkyně C-20), Luboš Veselý - Richard E. Grant (klasický Loki), Jan Vokrouhlecký - Jack Veal (malý Loki), Jiří Krejčí - Deobia Oparei (vychloubačný Loki), Karel Heřmánek ml. - Josh Fadem (Martin), Václav Šanda - Austin Freeman (Randy), Martin Janouš - Alex Van (Patrice), Tomáš Novotný - Ben VanderMey (vojín Hudson), Michal Jagelka - Jonathan Majors (Ten, jenž zůstal), René Slováčková - Jaimie Alexander (Lady Sif), Aleš Procházka - Robert Downey Jr. (Tony Stark / Iron Man), Libor Bouček - Chris Evans (Steve Rogers / Captain America), Jan Maxián - Chris Hemsworth (Thor), Pavel Šrom - Mark Ruffalo (Bruce Banner / Hulk), Jiří Plachý - Anthony Hopkins (Odin), Ilona Svobodová - Rene Russo (Frigga), Martin Hruška, Michal Gulyáš, Natálie Topinková, Jiří Valšuba, Miroslav Hrabě a další

Překlad: Vojtěch Kostiha
Dialogy: Radka Přibyslavská
Asistent režie a produkce: Marek Hrazdil, Jan Jabůrek
Zvuk a střih zvuku: Michaela Sommerová, Martin Večeřa, Guillermo Teillier
Výsledný mix: Shepperton International
Kreativní supervize: Maciej Eyman
Hudební režie: Lukáš Jindra
Režie: Vladimír Žďánský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2021

2.SÉRIE
V českém znění: Lumír Olšovský - Tom Hiddleston (Loki)

Dále v českém znění: Jakub Saic - Owen Wilson (Mobius / Don), Zuzana Ščerbová - Sophia Di Martino (Sylvie), Kateřina Lojdová - Wunmi Mosaku (lovkyně B-15 / Dr. Willisová), Miloslav König - Eugene Cordero (Casey / Frank Morris), Ondřej Lážnovský - Ke Huy Quan (O.B. / A.D. Doug, Ph.D.), Michal Jagelka - Jonathan Majors (Victor Timely / Ten, jenž zůstal), Jaromír Nosek - Rafael Casal (lovec X-5 / Brad Wolfe), Stanislava Jachnická - Kate Dickie (generálka Dox), Eva Leimbergerová - Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayerová), Kamila Špráchalová - Tara Strong (Minutka), Jan Kříž - Neil Ellice (lovec D-90), Helena Brabcová Virgler - Liz Carr (soudkyně Gamblová), Filip Antonio - Jack Cunningham-Nuttall (Jack), Radovan Klučka - Alan Pearson (Dale), Eliška Nezvalová - Maria Teresa Creasey (prodavačka v knihkupectví) + Dhanushka Anson (reportérka), Ctirad Götz - Roger Parkins (reportér), Jan Battěk - Isaac Bauman (motorkový nadšenec) + Sam Brennan (Pankáč), Nikola Votočková, Petr Lněnička, David Depta, Michal Gulyáš, Martin Hruška, Lucie Kožinová, David Voráček, Vladimír Žďánský, Přemysl Bureš, Robert Mikluš, Oliver Vyskočil, Kryštof Lněnička

Překlad: Vojtěch Kostiha
Dialogy: Radka Přibyslavská (1-2), Vladimír Žďánský (3-6)
Asistent režie a produkce: Jan Jabůrek, Marek Hrazdil
Zvuk a střih zvuku: Michaela Sommerová
Výsledný mix: Shepperton International
Kreativní supervize: Maciej Eyman
Režie: Vladimír Žďánský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2023
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 427
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Loki / Loki

Příspěvek od Darth Vader »

Jakub Saic na Owena Wilsona? Tohoto herce skvěle dabují dva dabéři (Bohdan Tůma a Zdeněk Mahdal), tak nechápu, proč nebyli obsazeni.
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3356
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Loki / Loki

Příspěvek od jackb »

Možná protože Zdeněk Mahdal dabuje Coulsona a Bohdan Tůma má roli v Eternals, kteří se vrátí?
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 427
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Loki / Loki

Příspěvek od Darth Vader »

To mě taky napadlo, ale Coulson je již mrtvý. Nebo mohl vyjít Ondřej Vetchý, který byl i v návrhu.
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3356
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Loki / Loki

Příspěvek od jackb »

Ale Coulson se sem tam vrací a měl hlavní roli v seriálu co má 7.sérií, takže další velká roli by nedělala dobrotu.
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 427
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Loki / Loki

Příspěvek od Darth Vader »

Aha, tak to jsem nevěděl. Ale na druhou stranu jsem rád, že vyšel Lumír Olšovský na Lokiho, který je na něj úplně skvělý. A Michal Jagelka na Jonathana Majorse bude určitě taky super.
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
John B
Moderátor
Příspěvky: 503
Registrován: 13 črc 2020 11:44

Re: Loki / Loki

Příspěvek od John B »

Jakub Saic zní náhodou velice dobře a je hlasově brutálně podobný.
Bohdan Tůma na něm nesedí a nezní to moc dobře, takže Jakub Saic byl skvělou volbou.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2626
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Loki / Loki

Příspěvek od Pan X »

Vypadá to krásně, těším se na to a jsem taky zvědavý, jaký bude pan Saic. :-:
DadiQ
Příspěvky: 108
Registrován: 23 kvě 2011 20:57

Re: Loki / Loki

Příspěvek od DadiQ »

Proč zase někoho napadlo experimentovat s hlasem Owena Wilsona. Tohle je opět nesledovatelné.
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 447
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Loki / Loki

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Mám za sebou první díl z Lokiho, a chtěl by jsem se podělit o své pocity, jestli jsem rád že jeden z mých oblíbených herců, má jiný hlas, a není to Bohdan Tůma, ani nikdo jiný kdo ho mluvil nejčastěji, jinak bych chtěl pochválit celý váš tým Virtuálu že ten člověk, který vymyslel aby dabér: Jakub Saic jako Owen Wilson, aby mu propůjčil český hlas Nejdřív jsem se obával, že to je největší blbost která mohla někoho napadnout, ale když jsem ho uslyšel, tak jsem byl klidu, a řekl bych že to byla asi nejlepší volba, kterou jste mohli zvolit, Většinou nemám rád experimenty, ale tady to vyšlo, už jsem to měl zaznamenaný, jak působil v Arcane, a myslím si že to byla nejlepší volba, kterou vy jste zvolili pro herce Owen Wilson. :-:
Odpovědět

Zpět na „Seriály“