Jak jsem poznala tvého otce / How I Met Your Father

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2312
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Jak jsem poznala tvého otce / How I Met Your Father

Příspěvek od klmdfkj »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | SZ

Související: "Jak jsem poznal vaši matku"

DABING: Disney+

1.SÉRIE
V českém znění: Jolana Haan Smyčková - Hilary Duff (Sophie), Libor Bouček - Christopher Lowell (Jesse), Oldřich Hajlich - Suraj Sharma (Sid), Kateřina Peřinová - Francia Raisa (Valentina), Kristýna Skružná - Tien Tran (Ellen), Petr Neskusil - Tom Ainsley (Charlie), Veronika Gajerová - Kim Cattrall (starší Sophie)

Dále v českém znění: Jindřich Žampa - Stony Blyden (Jasper), Jan Škvor - Josh Peck (Drew), Terezie Taberyová - Ashley Reyes (Hannah), Nikola Votočková - Leighton Meester (Meredith) + Laura Bell Bundy (Becky) + Sophia Grosso (Sonia), Martina Šťastná - Aby James (Rachel) + Tessa Auberjonois (Naomi) + Angie Kim (Camilla) + Margo Harshman (Mia), Pavel Dytrt - Daniel Augustin (Ian), Jan Szymik - Kyle MacLachlan (Kapitán), Jan Battěk - Lincoln A. Castellanos (Ralph), Marek Holý - David Terry (Evan), Petra Tišnovská - Dakota Gorman (Holly), Dana Černá - Paget Brewster (Lori), Radek Škvor - Mason Gooding (Ash), Bohdan Tůma - Nick Atkinson (Brad), Lucie Kušnírová - Ava Kolker (Rivka) + Lindsey Kraft (Lisa), Zuzana Slavíková - Gloria Gifford (Sylvia), Otto Rošetzký - Kuali'i Wittman (kontrolor), Lucie Vondráčková - Joelle Drake (kamarádka Rivky), Pavel Vondrák - Dan Bucatinsky (Fred) + Kevin Sifuentes (Mark), Zdeněk Maryška - Hal Alpert (Dr. Hoffman), Radek Hoppe - Giancarlo Sabogal (zákazník), Marek Libert - Phil Abrams (Lou), Tereza Chudobová - Cobie Smulders (Robin) a další

Překlad: Radek Stanko
Dialogy: Marek Valenta
Zvuk: Michal Beringer (1-6), Petr Kočík (7-10)
Produkce: Lucie Hrušková
Režie: Robin Pařík
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Pro Walt Disney Pictures vyrobila Společnost Iyuno-SDI Group - 2022
DadiQ
Příspěvky: 108
Registrován: 23 kvě 2011 20:57

Re: Jak jsem poznala tvého otce / How I Met Your Father

Příspěvek od DadiQ »

Chystá se dabing pro druhou sérii a nebo to mám zčeknout v en?
Odpovědět

Zpět na „Seriály“