WandaVision / WandaVision

Moderátor: Sen

Odpovědět
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2323
Registrován: 04 lis 2019 22:50

WandaVision / WandaVision

Příspěvek od klmdfkj »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | SZ | TRAILERY

Související: Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Iron Man 2, Thor, Captain America: První Avenger, Avengers, Iron Man 3, "Agenti S.H.I.E.L.D.", Thor: Temný svět, Captain America: Návrat prvního Avengera, Strážci Galaxie, "Daredevil", Avengers: Age of Ultron, Ant-Man, "Jessica Jones", Captain America: Občanská válka, Doctor Strange, Strážci Galaxie Vol. 2, Spider-Man: Homecoming, Thor: Ragnarok, Black Panther, Avengers: Infinity War, Ant-Man a Wasp, Captain Marvel, Avengers: Endgame, Spider-Man: Daleko od domova, 'Falcon a Winter Soldier', "Loki", Black Widow, "Co kdyby...?", Shang-Chi a legenda o deseti prstenech, Eternals, 'Hawkeye', Spider-Man: Bez domova, 'Moon Knight', Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství, 'Ms. Marvel', Thor: Láska jako hrom, "Já jsem Groot", "She-Hulk: Neuvěřitelná právnička", Vlkodlak: Noční lovec, Black Panther: Wakanda nechť žije, Strážci Galaxie: Sváteční speciál, Ant-Man a Wasp: Quantumania, Strážci Galaxie: Volume 3, 'Tajná invaze'

DABING: Disney+

1.SÉRIE
V českém znění: Helena Dvořáková - Elizabeth Olsen (Wanda Maximovová / Scarlet Witch), Radek Valenta - Paul Bettany (Vision), Tereza Groszmannová - Kathryn Hahn (Agnes / Agatha Harkness)

Dále v českém znění: Zuzana Vejvodová - Teyonah Parris (Monica Rambeauová / Geraldine), Lukáš Hlavica - Josh Stamberg (Tyler Hayward), Kryštof Rímský - David A Payton (Herb / John Collins), Stanislava Jachnická - Selena Anduze (agentka Rodriguezová), Aneta Krejčíková - Kat Dennings (Darcy Lewisová), Filip Rajmont - David Lengel (Phil Jones / Harold Proctor), Pavel Nečas - Randall Park (agent Jimmy Woo), Samuel Budiman - Julian Hilliard (Billy Maximoff), Vít Gajdoš - Jett Klyne (Tommy Maximoff), Eva Spoustová - Debra Jo Rupp (paní Hartová / Sharon Davis), Jan Meduna - Asif Ali (Norm / Abilash Tandon), Jitka Ježková - Emma Caulfield Ford (Dottie Jonesová / Sarah Proctor), Vojtěch Rohlíček - Evan Peters (Pietro Maximoff / Ralph Bohner), Ota Jirák - Fred Melamed (Arthur Hart / Todd Davis), David Švehlík - Alan Heckner (Monti), Jakub Kohák, Jiří Valšuba, Ondřej Kavan, Petra Hobzová, Michal Gulyáš, Hanuš Bor, Jan Szymik, Eliška Nezvalová, Viktor Vích Antonio, Kateřina Jindrová Zítková a další

Zpívají: Kateřina Jindrová Zítková, Lukáš Jindra

Překlad: Vojtěch Kostiha
Texty písní: Šárka Krejčí
Odborný poradce: Pavel Klimeš
Odborný jazykový poradce: Pavel Domničev
Asistent režie a produkce: Marek Hrazdil, Jan Jabůrek
Zvuk a střih zvuku: Guillermo Teillier, Barbora Hovorková
Výsledný mix: Shepperton International
Kreativní supervize: Magdalena Dziemidowicz
Hudební režie: Lukáš Jindra
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2021
DadiQ
Příspěvky: 108
Registrován: 23 kvě 2011 20:57

Re: WandaVision / WandaVision

Příspěvek od DadiQ »

Já si nějak na Helenu Dvořákovou neumím zvyknout. Upřímně mi na Wandě nesedí. Možná ani ne proto, že by jí nebyla hlasově blízko, ale že občas velice nepřirozeně přehrává a slova prostě nesedí postavě do úst. Ale víte co? Alespoň dodržený dabing.

A pak tady je nedodržení Nikoly Votočkové, která dabuje Kat i v Thorovi a 2 Sockách a to už je alarmující. Nedodržený Filip Švarc, to už ani nekomentuji. Tady chybí kreativní dohled a jde to znát. Za mě bohužel obří zklamání. Viděl jsem jeden díl.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2626
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: WandaVision / WandaVision

Příspěvek od Pan X »

Dabing je skvělý. :-: Krásně zpracovaný dabing (zvuk, překlad :-: písně :-: ), herecké výkony skvěle zahrány, opět skvělá práce celého tvůrčího týmu. :-: Všichni herci předvedli skvělé výkony a já velice děkuji panu Žďánskému za skvěle odvedenou práci. Jsem moc rád, že se paní Dvořáková vrátila k postavě Wandy protože k ní skvěle pasuje, jak už jsem psal u dabingu Doctora Strange. Umí skvěle zvládat její naštvanou polohu i její milou polohu. Prostě skvělé. :-: Stejně tak pan Valenta, který se skvěle sžil s postavou Visiona. Stejně tak pan Nečas jako Randall Park, toto spojení se mi líbí čím dál tím více. U Kat Dennings se tak nějak dalo počítat s přeobsazením, když se paní Votočková objevila v dabingu Black Widow. Takže já jsem s přeobsazením spokojený. Hlas Anety Krejčíkové zbožňuji a svou roli zvládla skvěle, jako vždy. :-: A asi nejvíce chci vyzdvihnout Terezu Groszmannovou jako Kathryn Hahn alias Agathu Harkness. :-: :-: Úžasný výkon (užíval jsem si každou větičku) a hrozně moc se těším na samostatnou minisérii s Agátou :-: to bude pecka. :-: Takže suma sumárum, skvělý dabing za mě 9/10. Jinak v dabingu dabovalo mnohem více herců, ale bohužel jsem je nepoznal po hlase (Jediného, koho jsem poznal, byl Jakub Kohák. Daboval tam různé menší role). Zbytek bohužel nevím. Věděl by někdo zbylé obsazení?
WaGarde
Příspěvky: 4
Registrován: 22 čer 2022 02:38

Re: WandaVision / WandaVision

Příspěvek od WaGarde »

DadiQ píše:Já si nějak na Helenu Dvořákovou neumím zvyknout. Upřímně mi na Wandě nesedí. Možná ani ne proto, že by jí nebyla hlasově blízko, ale že občas velice nepřirozeně přehrává a slova prostě nesedí postavě do úst. Ale víte co? Alespoň dodržený dabing.

A pak tady je nedodržení Nikoly Votočkové, která dabuje Kat i v Thorovi a 2 Sockách a to už je alarmující. Nedodržený Filip Švarc, to už ani nekomentuji. Tady chybí kreativní dohled a jde to znát. Za mě bohužel obří zklamání. Viděl jsem jeden díl.
Zdravím, Filip Švarc nedabuje Visiona už od roku 2016 Captain America: Občanská válka, tudíž i v seriálu je dabing zachován. Změna je dle mě zcela v pořádku, neboť postavě Visiona dává mohutnější hlas, který se k němu velice hodí. Stejná změna k lepšímu je i u Iron Mana a Furyho :-:
Odpovědět

Zpět na „Minisérie“