Hotel Transylvánie: Transformánie

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9260
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Hotel Transylvánie: Transformánie

Příspěvek od filip »

Hotel Transylvania: Transformania
Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY
Související: Hotel Transylvánie, Hotel Transylvánie 2, Hotel Transylvánie 3

DABING: Kino - nebylo uvedeno, VOD (Amazon)

V českém znění: Petr Rychlý - Brian Hull (Drákula), Ondřej Brzobohatý - Andy Samberg (Jonathan), Lucie Vondráčková - Selena Gomez (Mavis), Iva Pazderková - Kathryn Hahn (Erika van Helsing), Pavel Tesař - David Spade (Griffin), Tomáš Juřička - Brad Abrell (Frankenstein), Filip Švarc - Keegan-Michael Key (Murray), Libor Terš - Steve Buscemi (Helmut), Jaroslava Brousková - Fran Drescher (Eunice), Martina Šťastná - Molly Shannon (Helga), Petr Čtvrtníček - Jim Gaffigan (Van Helsing), Viktor Vích Antonio - Asher Blinkoff (Dennis), Marie Anna Saicová - Zoe Berri (Winnie), Tomáš Borůvka - Aaron LaPlante (Gremlini), Petr Neskusil - Tyler Blevins (příšera na oslavě), Ondřej Izdný - Aaron LaPlante (zombie sluha), Kateřina Březinová - Chloé Malaisé (zprávařka), Agáta Hanychová - Melissa Sturm (letadlový airbag), Martina Bucková, Tomáš Hospodský, Mateo Klimek, Pavlína Kročová, Linda Křišťálová, Adam Polifka, Kristýna Polifková, Jan Raclavský

Překlad a texty písní: Petr Putna
Dialogy: Petra Hamouda
Produkce: Lenka Skřečková, Tereza Tvrdá
Zvuk: Martin Jílek, Petr Šoupa, Jan Martínek, Michaela Patríková
Mix: Martin Jílek - SoundSquare
Hudební režie: Ondřej Izdný
Režie: Kateřina Březinová
Pro Sony Pictures vyrobila LS Productions ve studiu SoundSquare - 2021
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
John B
Moderátor
Příspěvky: 486
Registrován: 13 črc 2020 11:44

Re: Hotel Transylvánie: Transformánie

Příspěvek od John B »

Mně se dabing líbil. Drákula jako vždy grandiózní. Výborná kvalita jako u předešlých dílů! :-: :-: :-:
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hotel Transylvánie: Transformánie

Příspěvek od eroXman »

Vidím, že Drákulu a Frankensteina nedabuje v originále A. Sandler a K. James :D.

Dabing tento film hodně vytahuje nahoru, O. Brzobohatý tady dává hodně energie, stejně tak jako v předešlých dílech, stejně jako Petr Rychlý a Lucie Vondráčková. Kdo mě hodně bavil, byl Filip Švarc, když se jeho postava změnila v toho starocha, nasadil ten samý hlas, jako když daboval Finbara v Jumanji: Další level, to bylo skvělý. :-:

Už v minulém díle byl Petr Čtvrtníček skvělá volba na Van Helsinga a i tu byl skvělý, i když neměl tolik prostoru, totéž platí i u T. Borůvky a jeho gremlinů, zajímavě je odlišoval ve trojce i tu.

Film je průměrný a za mě nejslabší díl série, ale dabing ho tahá hodně nahoru a za to jsem rád :)
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Odpovědět

Zpět na „Filmy“