Amazing Race: O milion kolem světa / The Amazing Race

Odpovědět
tomas.kucera11
Příspěvky: 700
Registrován: 05 úno 2010 16:29
Bydliště: Dolní Branná
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazing Race: O milion kolem světa / The Amazing Race

Příspěvek od tomas.kucera11 »

Joe Black píše:
tomas.kucera11 píše:a Ludvík Král se nevrátil,ten tam je už od první série až do šoučasný :D
Jj, i toho jsem si všimnul až když jsem to napsal. :-) Jsem myslel, že měl chvíli pauzu, ale on má tu smůlu na neúspěšné (většinou) soutěžící... Snad to zase prolomí, chudák... :D
Tjn, snad si pamatuji jen jendou, kdy byl alespoň v poslední 3 :D myslim,že to byla druhá série ;)
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazing Race: O milion kolem světa / The Amazing Race

Příspěvek od Joe Black »

Jj, byla. A obrázky budu přidávat vždy po skončení celý série...
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazing Race: O milion kolem světa / The Amazing Race

Příspěvek od bernyz »

Možná se pletu, ale poprvé v této sérii Ladislav Cigánek dabuje i některé vedlejší postavy (taxikáři,...).

Další novinkou v 6.sérii je střihový díl (8.díl), který shrne dění 7mi předchozích dílů.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazing Race: O milion kolem světa / The Amazing Race

Příspěvek od Joe Black »

Už jsem si toho Cigánka všimnul, myslím, že to bylo možná i v předchozích sériích. Ten shrnovací díl byl docela zajímavej... :-)
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Amazing Race: O milion kolem světa / The Amazing Race

Příspěvek od Slipio »

Podle mě taky nedaboval Cigánek předtím ostatní lidi. Už mě docela štve slýchat pořád jedny a ty samé dabéry (kromě Kožinové). Přestávám se v nich orientovat, vždy když někoho slyším, tak si vzpomenu na předchozí soutěžící. Potom když jsou v záběru 2 soutěžící, kteří mají stejného dabéra, tak někdy nejde poznat, kdo mluví (hlavně když soutěží a nejde jim vidět obličej). Minimálně by už mohla nastoupit nová parta dabéru a trochu to obměnit. Nova si s tím vůbec nedává žádnou práci. Kdo přežije je tedy na mnohem vyšší úrovni (dabingově).
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazing Race: O milion kolem světa / The Amazing Race

Příspěvek od bernyz »

už mi to taky trochu vadí no.. minimálně černochy jede furt Tůma :D
tomas.kucera11
Příspěvky: 700
Registrován: 05 úno 2010 16:29
Bydliště: Dolní Branná
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazing Race: O milion kolem světa / The Amazing Race

Příspěvek od tomas.kucera11 »

Myslim,že s Vašinkou můžeme počítat na několik sérií dopředu :D teda pokud bude mít režii stále na starost pan Miroslav Walter
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazing Race: O milion kolem světa / The Amazing Race

Příspěvek od Joe Black »

No musím souhlasit, jak se jede už 6. série, tak je předem jasné, kdo bude dabovat starého pána a starou paní, dvojice Vašinka-Bartáková je však skvělá. Tůma na afroameričany nezklame a zbytek je prakticky taktéž stejný... Změny nebo alespoň obměny bychom se měli dočkat minimálně v 8. sérii, kde jsou 4-členné rodinné týmy, některé ze čtyř sester, jinde klasická rodinka ve složení matka-otec-2 děti, takže tam to tímhle stylem snad neudělají, to by snad ani nešlo. :D No ale jestli stejná sestava zůstane až do závěrečné 20. série, tak z toho nebude hrabat jen nám divákům, ale divil bych se, kdyby to i dabéři zvládli bez újmy. :D
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Amazing Race: O milion kolem světa / The Amazing Race

Příspěvek od Slipio »

Nějak nechápu proč mění v průběhu dabéry soutěžícím, to nemohla Viktorii dabovat celou dobu Kožinová.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazing Race: O milion kolem světa / The Amazing Race

Příspěvek od Joe Black »

Podle mě to upravujou kolem poloviny série, aby zbytečně jeden dabér nedaboval víc lidí, když už někdo vypadl a jeho dabér nikoho jinýho neměl...
Odpovědět

Zpět na „Reality Show“