Amazing Race: O milion kolem světa / The Amazing Race

Odpovědět
gauner
Příspěvky: 11
Registrován: 15 úno 2013 10:41

Re: Amazing Race: O milion kolem světa / The Amazing Race

Příspěvek od gauner »

Já kolikrát sám nechápu sebe, co jsem tím chtěl vlastně říct :-) ale přesně takto to bylo myšleno, TV upoutávky a také krátké ukázky, které se před začátkem vysílání celé Amazing Race zasílaly novinářům jako podklady. To, že byla dabovaná 15. série hned nazačátku, bylo patrné už jenom tím, že se tam objevovaly výrazy, které se sjednotily až s dabováním 2. série. Právě v 1. a 15. sérii se objevují např. "zastávky" místo "cíle" - originál je "Pit stop" a myslím, že i něco dalšího. Je pravda, že dříve by to nikdo neřešil, ale prostě když se šetří, tak se vším všudy...takže na co nechat dabovat ukázky, když se bude stejně dabovat celá soutěž. Každopádně by mě zajímalo, zda-li se ještě někdy do budoucna objeví nové řady na českých obrazovkách. Je škoda, že se to utnulo 17. sérií, když zrovna 18. je druhá special řada se soutěžícími z předchozích řad. Doufejme že ano, ačkoli to bohužel sledovanost nemělo nijak velikou :-( jenomže co čekat když šlo proti sobě survivor x amazing race...takovéto nasazování podobných pořadů proti sobě má za následek stejně jenom roztříštěnost jednoho typu diváků k více televizím a nižší sledovanost obou pořadů.
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazing Race: O milion kolem světa / The Amazing Race

Příspěvek od bernyz »

Na facebooku NC se objevily dvě informace:
1) "Dobrý den, přesné datum repríz zatím nemáme určeno, zatím to vypadá na podzim letošního roku."
2) Na dotaz jestli nakoupili i nové série, bylo odpovězeno: "Přesně tak."
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazing Race: O milion kolem světa / The Amazing Race

Příspěvek od bernyz »

Pro letošní vysílání byl trochu upraven dabing v prvních řadách. Zmizely namluvené popisky (např. "Bill a Joe - partneři") a byly nahrazeny psanou informací jako v novějších řadách. ;)
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazing Race: O milion kolem světa / The Amazing Race

Příspěvek od Joe Black »

Super zpráva... :) V prvních sériích mě jedině mrzelo že se opakovali stejní dabéři ale jak se to později začalo obměňovat, bylo to super... Už jsem je všechny viděl, ale rád se znovu podívám, hlavně pak na nový díly, který jsem kdysi viděl v angličtině. :)
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazing Race: O milion kolem světa / The Amazing Race

Příspěvek od bernyz »

Od 12.8. každý všední den v 18:10.
Odpovědět

Zpět na „Reality Show“