Oběť / The Victim

Moderátor: Sen

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9268
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Oběť / The Victim

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | SZ

V českém znění: Anna Brousková - Kelly Macdonald (Anna Deanová), Václav Rašilov - James Harkness (Craig Myers), Jan Šťastný - John Hannah (Stephen Grover), Antonie Talacková - Karla Crome (Rebecca Myersová), Michal Holán - John Scougall (Tom Carpenter), Saša Rašilov - Jamie Sive (Lenny Dean), Viktorie Taberyová - Isis Hainsworth (Louise Grahamová), Matouš Ruml - Andrew Rothney (Danny Callaghan), Zlata Adamovská - Pooky Quesnel (Mo Buckleyová), Helena Dvořáková - Chloe Pirrie (Ella Mackieová), Robert Hájek - Nicholas Nunn (William Napier), Matěj Havelka - Zahar Burlakov (Ben Dean), Jiří Krejčí - Cal MacAninch (Christian Graham), Linda Křišťálová - Sienna Ogunyemi (Jessica Myersová), Pavel Nečas - Ramon Tikaram (Solomon Mishra), Ludmila Rašilovová - Joanne Thompson (Lisa Harveyová), Miroslav Hanuš - Tom Mannion (Gerry Tythe), René Slováčková - Caron Rae Brand (Carole), Jana Postlerová - Georgie Glen (soudkyně), Ondřej Kavan, Mikuláš Poláček, Adéla Kubačáková, Jiří Ployhar, Jan Szymik

Překlad: Veronika Sysalová, Natálie Nádassy
Dialogy: Pavlína Vojtová
Dramaturgie: Petr Šaroch
Mistr zvuku: Svatopluk Cechel
Vedoucí výroby: Barbora Petrů
Vedoucí dramaturg: Zdeno Kubina
Vedoucí realizace: Pavel Fuchs
Režie: Alice Hurychová
Vyrobila Česká televize - 2019
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2633
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Oběť / The Victim

Příspěvek od KOMZA »

Původně jsem se chtěla podívat jen na kousek, když jsem si všimla, že bude ČT vysílat, protože jsem už před časem sérii viděla, a tak mě zajímalo, jak si tady se svými rolemi Anna Remková a Václav Rašilov poradili. Nakonec jsem však musela zhlédnout všechny díly, protože mě dabing nadchl, jako celek. Obsazení skvělé, všechno to do sebe krásně zapadalo, ale hlavně ty výkony. Musím přiznat, že jsem chvílemi zapomínala, že poslouchám dabing, jak to celé fungovalo, rovněž mě nijak nerušil zvuk, dobrá práce. Pochopitelně i dabing stojí hlavně na postavách Craiga a Anny a nutno říct, že tady v tomto případě opravdu stojí, výkony jsou především zde perfektní. Nechci pro jistotu nic prozrazovat, ale když to nějak stručně shrnu, tak si Václav Rašilov dle mého názoru výborně poradil s pocity nejistoty a obav, jež jeho postavou zmítají, a Anna Remková... Nemám slov. Nebyla jsem si jistá, jak bude sedět ke Kelly Macdonald, ale tyto pochybnosti se u mě rychle rozplynuly, famózní výkon. To, jak se její hlas proměňoval pod vlivem jednotlivých emocí, byla prostě radost poslouchat. Na rovinu přiznávám, že zatím nebyl čas toho letos moc vidět a slyšet, takže jsem možná něco jiného skvělého doteď minula, případně se do konce roku ještě něco objeví, ale pro mě je nyní Anna Remková jasná kandidátka na příští Cenu FF. Opravdu povedený dabing, jsem nadšená.
Odpovědět

Zpět na „Minisérie“