Mumie (2017) - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
elbrambo2812

Mumie (2017) - trailer

Příspěvek od elbrambo2812 »

The Mummy
Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | OBSAZENÍ

Trailer E: https://youtu.be/lYx85JsKhiA
V českém znění: Gustav Bubník - Tom Cruise (Nick Morton), Otakar Brousek - Russell Crowe (Henry Jekyll), Dana Černá - Annabelle Wallis (Jenny Halseyová), Martin Písařík - Jake Johnson (Chris Vail), Kateřina Jindrová Zítková, Tomáš Gibiš

Překlad: Petr Finkous
Dialogy a režie: Václav Knop
Vyrobilo: Studio Virtual® v roce 2017
Naposledy upravil(a) elbrambo2812 dne 04 čer 2018 18:50, celkem upraveno 9 x.
Uživatelský avatar
Dosty43
Příspěvky: 194
Registrován: 22 bře 2011 18:12

Re: Mumie (2017) - trailer

Příspěvek od Dosty43 »

Gustav Bubník - Tom Cruise po dlouhé době :-:
tomas.prochazka
Příspěvky: 227
Registrován: 10 srp 2014 11:13

Re: Mumie (2017) - trailer

Příspěvek od tomas.prochazka »

Tak tohle jsem nečekal :-: :-: :-:
therak
Příspěvky: 131
Registrován: 08 lis 2010 20:49

Re: Mumie (2017) - trailer

Příspěvek od therak »

Ale to je příjemné překvapení. Nevěděl jsem, že film půjde dabovaný. O to víc se teď těším. Velké díky za Bubníka. Oceňuji snahu pana režiséra obsadit agenturního pana Brouska (pokud ještě je v agentuře), ale raději bych pana Schwarze, pokud ještě není pozdě (měsíc před premiérou ale asi je).

Mimochodem, proč dělá dabing Virtual? Vím, že dosud se Universal filmy dabovaly u Petráska a že teď proběhl nějaký přesun k Barrandovu, kde by také byla naděje na Bubníka.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9277
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Mumie (2017) - trailer

Příspěvek od filip »

Virtual teď přebírá práci, zdá se mi. LS už nedělá pro Sony Animation, od loňských Angry Birds to přebral Virtual. Virtual se profiluje jako kvalitní studio, tudíž by měl být dražší, tak mi to nejde do hlavy, když distributoři to chtějí dělat co nejlevněji.
Petrásek dělal Universal jenom DVD, to přebral Barrandov. A na kino dabingy bývají tendry, často je vyhrával LEVNÝ Barrandov, to že to teď vyhrává Virtual mi zavání také nějakou levou, ale je to můj názor a nic o tom nevím.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
fabec122
Příspěvky: 1578
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Mumie (2017) - trailer

Příspěvek od fabec122 »

Václav Knop už Brouska takhle obsadil několikrát, sice před mnoha a mnoha lety, ale asi ho má na Crowea oblíbeného a neřešil možnost nějakého jiného spojení.
Jestli bude Gustav Bubník na Cruise, tak třeba i dabing vyzkoušim, v případě Vondry nikoliv :vztek:
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6987
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Mumie (2017) - trailer

Příspěvek od Michaela2 »

no nekecej... Gustav :-: :-: :-: Tak to je hodně milé překvapení :) Daně Černě za tu dobu ,co jsem ji neslyšela, dost zestárnul hlas, herečku snad nebude dabovat, takhle to zní, jak kdyby byla Cruisova vrstevnice, což očividně není ...
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Mumie (2017) - trailer

Příspěvek od oberon »

Cruise zvládá Vondra stejně dobře, jako Bubník. V posledních letech možná i o něco líp, protože sám Cruise zmužněl, zatímco Bubník pořád zní jako floutek a mně osobně k tomu jeho současnému zevnějšku sedí Vondra víc. Zato u Crowea existuje jenom jedna volba a tou je Jiří Schwarz. Všechno ostatní jsou u něj jenom chabé náhrady, u kterých člověk přemýšlí, jak by kterou repliku zahrál pan Schwarz...
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Mumie (2017) - trailer

Příspěvek od Jirka007 »

souhlasím s oberonem

Pavel Vondra je pro mě jasná jednička na Toma Cruise, Gustava Bubníka vůbec nemusím, co se tyče Otakara Brouska ml. snesu ho ale radši mám Jiřího Schwarze.

ale možná ještě Vondru obsadi
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Mumie (2017) - trailer

Příspěvek od Ištván87 »

Tak Russel Crowe a Jiří Schwarz, to je stejná hlasová shoda jako Damien Lewis - Jakub Saic nebo Sylvester Stallone a Pavel Rímský. Ty hlasy k sobě nepatří proto, že Jiří Schwarz daboval Russella Crowea v jeho nejslavnější roli, ale proto, že je tam úžasná hlasová a herecká symbióza. Otakar Brousek ml. je vynikající herec a dabér, ale Russella Crowea by dabovat neměl. U Toma Cruise je problém, že málokterý dabing s Pavlem Vondrou se dá považovat za opravu kvalitní. Třeba Válka světů a Mission Impossible 3 mají poměrně slušný dabing, ale žádná velká bomba, takže člověk nemá moc šancí si tohle spojení pořádně oblíbit, ale je fakt, že já osobně nepreferuju ani jednoho. Řekl bych, že Gustav Bubník by ho i dneska zvládl. A pokud to bude kinodabing, tak SNAD nebude problém.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“