Doctor Strange / Doctor Strange

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

hospoda96
Příspěvky: 24
Registrován: 27 črc 2013 20:25

Re: Doctor Strange

Příspěvek od hospoda96 »

hospoda96
Příspěvky: 24
Registrován: 27 črc 2013 20:25

Re: Doctor Strange

Příspěvek od hospoda96 »

elbrambo2812 píše:Ten jsme tu řešili před devíti dny, ale díky za sdílení. ;)
V tom případě moje chyba měl jsem si přečíst zdejší diskuzi :)
elbrambo2812

Re: Doctor Strange

Příspěvek od elbrambo2812 »

Doplněni další tvůrci, dabéři a role.

Až se vzpamatuju z tohoto vcelku slušného dabingu, dám vědět dopodrobna co se mi líbilo.
Pan Pejchal byl skvělá volba a myslím si, že ze sebe vytřískal dost. S. Postlerová mi vážně nepřipadá hlasově moc daleko od D. Čárové, která se mi v trl líbila, takže problém s ní nebyl, ba naopak. U V. Udatného jsem si ze začátku říkal co tam sakra dělá, ale pak se nějak rozmluvil a už jsem si vůbec nemyslel, že by bylo něco špatně.
D. Rous na Mikkelsena bezva sedne a svoje první místo si tu zaslouží... Celkově dabingu tleskám. :-: Líbil se mi!
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Doctor Strange

Příspěvek od oberon »

Já si nemůžu pomoct, ale mně se J.Pejchal na hlavní roli moc nelíbil, chyběl mi tam nějakej větši důraz, nebo pořádný charisma. Cumberbatch ho má v originále na rozdávání, tohle mi připadalo tak o půlku ochuzený, myslím že s tím, co ve tom filmu bylo nakonec herecky třeba, to mohl klidně dělat Dyk nebo Štěpán, kteří mi na něj oba sedí mnohem víc. Podobný problém jsem měl s V.Udatným, připadal mi nemastný, neslaný, místy úplně nevýrazný. D.Rous nebyl špatný, i když si osobně myslím, že by Mikkelsenovi víc sednul třeba J.Schwarz. Moc mile mě překvapila A.Brousková, vůbec jsem si to spojení neuměl představit, ale nakonec to bylo fajn, jen škoda, že už dělala Helen Cho. Stejně tak mě celkem mile překvapil I.Bareš. L.Čtvrtlík byl ze začátku k nepoznání (napřed mi přišlo, že je to P.Tesař) a role byla tak malá, že mi jeho účast nakonec až tak nevadí (pokud se samozřejmě v budoucnu ještě nevrátí, to by bylo nemilé). J.Vondráček dělá přesně toho, koho jsem čekal a jeho třetí role v MCU mě moc netěší. Tažným koněm celého dabingu je pro mě S.Postlerová, její volbu nakonec úplně chápu a připadala mi ze všech nejlepší. Suma sumárům musím říct, že mě dabing spíš zklamal, než potěšíl a po jeho zhlédnutí mi v hlavě zůstává jen myšlenka na to, zajít si na film znovu, v originále s titulky :( ...
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Doctor Strange

Příspěvek od jackb »

Celkem se mi ten dabing papírově pozdával, ale nakonec se mi teda moc nelíbil. Jako jediné pořádné klady beru Daniela Rouse a Simonu Postlerovou, tak nějak neutrálně Igor Bareš a Anna Brousková. Josefu Pejchalovi jsem celkem věřil, ale bohužel nejdou mu prodat hlášky (tady navazuje na Říčaře a Gondíka), chybí mu charisma na to, abych věřil, že bude tou táhnoucí postavou MCU. Velmi mě zklamal Vilmém Udatný - čekal jsem trochu víc.

Ostatně celý dabing mi příjde, že ho tvůrci chtěli mít rychle za sebou a chybí mi tam nějaká pořádná snaha.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Doctor Strange

Příspěvek od Pan X »

Včera jsem byl na filmu a jsem nedšený. Film byl naprosto epicky skvělý, dabing byl parádní, mě se naopak Josef Pejchal moc líbil byl skvělý. Rozhodně hlášky prodat umí, byl výborný, potom paní Postlerová naprosto vynikající stejně tak Daniel Rous, Anna Remková a Igor Bareš. U Morda jsem si neuměl pana Udatného představit, ale myslím, že to zvládl dobře a bude z něj skvělý záporák. Rozhodně!!!! si nemyslím, že by studio a pan Žďánský dabing odfláknul, moc mu a studiu děkuji za skvělý zážitek z dabingu. O pořádně snaze nepochybuji, odfláknutý dabing vypadá jinak. Opravdu skvělé!!! za mě 10/10. :-: :-: :-:
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Doctor Strange

Příspěvek od jackb »

Tak a po shlédnutí originálu mohu konstatovat, že ten dabing je ještě slabší - ty postavy jsou v originále někde úplně jinde (hlavně Cumberbatch). Jestli tohle je dabing na 10/10, tak jak musí vypadat ty skutečně vynikající kinodabingy, které jsou na 10/10? Tohle je ale slabota i rámci jinak slabých dabingů Marvelovek od Virtualu. Opravdu jediný dobře obsazený hrdina od Virtualu je Black Panther, zbytek je bída. V rámci čistě kinodabingů jedou Marvelovky teda hodně slabě a něco je špatně když Petr Pospíchal a jeho dabing k X-Men: Apokalypsa je výrazně lepší
Uživatelský avatar
pavel.no
Příspěvky: 333
Registrován: 29 čer 2014 00:19

Re: Doctor Strange

Příspěvek od pavel.no »

Pochválit můžu jen paní Postlerovou, u ostatních hlasů se mi buď nelíbil výběr dabéra anebo se mi nepozdával jejich výkon. Takovýto dabing (mínus paní Postlerová jako T. Swintonová) bych spíše čekal do televize, než do kina.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Doctor Strange

Příspěvek od Jack_6428 »

Muzu se zeptat tech co to videli a vydrzeli az do konce titulku jestli tam nebylo neco zvlastniho?
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Vlcacka
Příspěvky: 1
Registrován: 19 lis 2016 19:59

Re: Doctor Strange

Příspěvek od Vlcacka »

A na celkem pěknou modulaci hlasu Dormamua si tu vážně nikdo nevzpomněl? Ta se mi líbila moc. Přiznám se, že s Cumberbatchem jsem byla trochu zklamaná, čekala jsem Dyka. Vilém Udatný mi zezačátku chvilku vadil, se Simonou Postlerovou jsem neměla problém kvůli tomu, že mi jaksi zesilovala ten léty vytříbený klid Prastaré a další se mi zdáli v pohodě. :-)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“