Tak mě někdy napadá / Sometimes a Great Notion

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Licence2kill
Moderátor
Příspěvky: 2243
Registrován: 25 bře 2009 10:43

Tak mě někdy napadá / Sometimes a Great Notion

Příspěvek od Licence2kill »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

DABING: (ČT, Blu-ray)
V českém znění: Luděk Munzar - Paul Newman (Hank Stamper), Jiří Plachý - Henry Fonda (Henry Stamper), Milena Steinmasslová - Lee Remick (Viv Stamperová), Lukáš Hlavica - Michael Sarrazin (Leeland Stamper), Jiří Prager - Richard Jaeckel (Joe Ben Stamper), Eva Kubíková - Linda Lawson (Jan Stamperová), Zdeněk Hess - Cliff Potts (Andy Stamper), Jan Hanžlík - Sam Gilman (John Stamper), Ladislav Županič - Lee de Broux (Willard Eggleston), Jaromír Meduna - Roy Jenson (Howie Elwood), Bedřich Šetena - Joe Maross (Floyd Evenwrite), Bohuslav Kalva - Roy Poole (Jonathan Stamper), Dalimil Klapka - Charles Tyner (Les Gibbons) a další

Překlad a dialogy: Václava Prokošová
Dramaturgie: Ladislav Kadlec
Střihová spolupráce: Marcela Saboová
Hudební spolupráce: Eva Javůrková
Zvuk: Jozef Kušnír
Asistentka režie: Dagmar Vrbovcová
Výroba: Zuzana Trymlová
Režie českého znění: Jana Semschová
Vyrobila: Tvůrčí skupina Aleny Poledňákové a Vladimíra Tišnovského, Česká televize 1995
Naposledy upravil(a) Licence2kill dne 09 led 2011 23:25, celkem upraveno 1 x.
salgado
Příspěvky: 2480
Registrován: 06 zář 2010 13:45

Re: Tak mě někdy napadá / Sometimes a Great Notion

Příspěvek od salgado »

Na DVD od Magic Boxu český dabing chybí. Jiné filmy této série český dabing mají. Ptám se, proč?
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Tak mě někdy napadá / Sometimes a Great Notion

Příspěvek od Ištván87 »

Tak se to chystají vydat i na Bluray. Tentokrát i s dabingem. S tímhle dabingem.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1318
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Tak mě někdy napadá / Sometimes a Great Notion

Příspěvek od Stanley Roe »

Tak potvrzuji, že BR obsahuje tento český dabing ... já jen kdybyste patřili mezi ty nevěřící, jako já, když sem si DVD s tímto filmem kdysi objednal a přestože toto DVD mělo podle informací obsahovat český dabing, došlo to bez něj. Čili tentokrát jsou informace o dabingu pravdivé. Dokonce se posnažili a původně maximálně dvoukanál rozmixovali na pětikanál a to až do kvality DTS. Podle mě zbytečný načančání .. ale hlavně že je to k mání. :-)
kit.hl
Příspěvky: 282
Registrován: 22 dub 2010 18:30

Re: Tak mě někdy napadá / Sometimes a Great Notion

Příspěvek od kit.hl »

Tento daboš uveden i ve vší tichosti a pozornosti na TV COOL v nočních hodinách.. :-:
Slovenský dabing : http://www.dabingforum.sk ..byl dlouho a v mnoha případech Československý a má zde své místo. Tedy minimálně odkaz jistě .Hlasy znějící mému uchu: Milan Mach,Vilém Besser ,Soběslav Sejk, Luděk Munzar..
Odpovědět

Zpět na „Filmy“