Utop se, nebo plav / Le Grand Bain

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9514
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Utop se, nebo plav / Le Grand Bain

Příspěvek od filip »

TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6804
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Utop se, nebo plav / Le Grand Bain

Příspěvek od bloom »

Toto je podle mě jeden z nejlepších francouzských filmů za dlouhou dobu, že jsem na něj před dvěma lety vyrazil do kina dokonce třikrát. Zatím ale nevím, jestli se na něj podívám i s dabingem, protože třeba Zuzana Slavíková dabuje matku Ondřeji Vetchému :shock: . Obsazením Ondřeje Vetchého si vůbec nejsem jist, protože podle mě je na Caneta trochu starý a navíc bude působit rušivě, protože ve filmu hraje J-H Anglade, kterého léta na ČT dabuje právě O. Vetchý.

Vždy jsem měl rád dabingy pod taktovkou pana Pospíchala a říkal jsem si, že by mohl dostat šanci na ČT, protože by tam bez omezení rozpočtů a termínů určitě navázal na své skvělé dabingy jako Chicago Hope, Rodina Sopránů nebo Grandhotel Budapešť. Bohužel zatím mám kromě filmu Churchill z jeho dabingů ČT dojem úplně opačný, např. obsazení seriálu Jméno růže se mi vůbec nelíbilo. Ještě víc mě ale mrzí, že se podle všeho na Kavčích horách aktuálně natáčí dva filmy naráz, stačí srovnat výrobní štáb a obsazení zde a u filmu Rock'n'roll (kde je podobně "trefně" obsazený Pavel Šrom). K takovým krokům by je snad jejich rozpočet nemusel svazovat. :(
Odpovědět

Zpět na „Filmy“