Sabrina jede do Říma / Sabrina Goes to Rome

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14461
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Sabrina jede do Říma / Sabrina Goes to Rome

Příspěvek od Mark LS »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související film: Sabrina, mladá čarodějnice
Související seriál: Sabrina - mladá čarodějnice

V českém znění: Dana Černá - Melissa Joan Hart (Sabrina Spellmanová / teta Sophia), Petr Burian - Eddie Mills (Paul), Tereza Chudobová - Tara Strong (Gwen), Ladislav Novák - Eric Alexander (Alberto Guadagno + Titulky), Helena Dytrtová - Evelyn Furtak (paní Guadagnová), Ludvík Král - James Fields (Travis), Antonín Navrátil - Nick Bakay (hlas Salema), Jiří Ptáčník - Robert Steiner (Roberto), Bohdan Tůma - Patrick Dreikauss (Lorenzo), Miloslav Študent - Stefano Maria Mioni (taxikář), Eva Klepáčová, Jan Sedliský, Jaroslav Toť a Miroslav Večerka

Překlad: Petra Martincová
Zvuk: Antonín Němec
Produkce a Výroba: Petr Michalec
Dialogy a Režie: Ladislav Novák
Vyrobila: Tvůrčí skupina Jaroslava Totě ve studiu Kobra pro Hollywood Classic Entertainment v roce 1999
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 06 črc 2020 13:07, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14461
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Sabrina jede do Říma / Sabrina Goes to Rome

Příspěvek od Mark LS »

Dlouho jsem tento úžasný film hledal v cz, až se mi to nakonec podařilo, doufal jsem, že i tady Melissu dabovala skvělá Jitka Ježková, ale bohužel ne, Dana Černá byla dost zklamání, téměř 10-letý věkový rozdíl byl opravdu dost znát. :( Kromě Dany Černé je to ale docela povedený dabing, dost padnoucí tady byli Petr Burian, Tereza Chudobová i Helena Dytrtová na energické Italce.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“