Monstra vs. Vetřelci / Monsters vs. Aliens

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Monstra vs. Vetřelci / Monsters vs. Aliens

Příspěvek od Joe Black »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Hana Ševčíková - Reese Witherspoon (Susan Murphyová / Enormica), Marek Libert - Will Arnett (Chybějící článek), Michal Novotný - Seth Rogen (B.O.B.), Michal Holán - Paul Rudd (Derek Dietl), Jiří Knot - Hugh Laurie (Dr. Šváb PhDr.), Ladislav Cigánek - Rainn Wilson (Gallaxahar + klony), Libor Hruška - Kiefer Sutherland (Generál McBomba), Zbyšek Pantůček - Stephen Colbert (Prezident Hathaway), Martina Hudečková - Julie White (Wendy Murphyová), Jitka Moučková - Amy Poehler ("Kompjůtr"), Alena Procházková - Conrad Vernon (máma Dietlová), Jiří Hromada - Jeffrey Tambor (Carl Murphy), Tereza Chudobová - Renée Zellweger (Katie), Jan Maxián - John Krasinski (Cuthbert), Petr Burian - Stephen Kearin (technik Ben), Svatopluk Schuller - Kent Osborne (technik Jerry), Pavel Šrom - Sean Bishop (Ortega), Jaroslav Kaňkovský - Rich B Dietl (Smith), Tomáš Borůvka - David P Smith (Jackson), Tomáš Juřička - Mike Mitchell (Wedgie), Bohuslav Kalva - Conrad Vernon (Hawk), Jan Kalous, Helena Brabcová, Libor Terš, Jolana Smyčková, Nikola Votočková, Ivan Jiřík, Petra Jindrová, Jiří Krevei, Radka Malá

Překlad: Petr Putna
Zvuk: Filip Mošner
Mix zvuku: Deluxe Media
Produkce: Evelyna Vrbová
Dialogy a režie: Petr Sitár
Vyrobila: LS Productions dabing 2009
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Monstra vs. Vetřelci / Monsters vs. Aliens

Příspěvek od Brocc »

takže upoutávky jsou dabovaný jinak? tam dabuje B.O.Ba Filip Švarc, nejsem si teda jistej.... a nějakýho kravaťáka Zbyšek Pantůček, možná je to ten prezident....
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Monstra vs. Vetřelci / Monsters vs. Aliens

Příspěvek od Joe Black »

Tak s Pantůčkem jako prezidentem máš pravdu. Jinak změny oproti traileru jsou dvě - BOBa museli předabovat (jak mi psal Filip Švarc, prý se jim zdál moc inteligentní) a pak byl ještě předabován Gallaxahar.
Uživatelský avatar
AGAMENON
Příspěvky: 1263
Registrován: 12 zář 2008 11:31
Bydliště: Brno

Re: Monstra vs. Vetřelci / Monsters vs. Aliens

Příspěvek od AGAMENON »

"Moc inteligentní", to je hezký :D
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Monstra vs. Vetřelci / Monsters vs. Aliens

Příspěvek od Joe Black »

Takhle mi to Filip napsal. Mám od něj kompletní info - doplním...
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Monstra vs. Vetřelci / Monsters vs. Aliens

Příspěvek od Brocc »

je to škoda, mně se B.O.B. s jeho hlasem moc líbil....
Pizzaguy
Příspěvky: 41
Registrován: 09 črc 2008 23:46

Re: Monstra vs. Vetřelci / Monsters vs. Aliens

Příspěvek od Pizzaguy »

strašně se mi nelíbilo, jak byl namluvený šváb a BOB :( zbytek byl fajn
vůbec ten Novotný má takový protivný hlas, i v jednom z dabingů Krotitelů duchů se mi nelíbil
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Monstra vs. Vetřelci / Monsters vs. Aliens

Příspěvek od Joe Black »

Mě se dabing celkově líbil. Šváb byl dokonalej a Novotný taky nebyl špatnej. V traileru se mi líbil Filip Švarc, ikdyž je možné, že BOB má být opravdu "neinteligentní" a to Filip rozhodně není. Jak napsal, "neinteligentně" působí i dabér BOBa v originále.
Uživatelský avatar
draky
Příspěvky: 313
Registrován: 30 bře 2008 21:26

Re: Monstra vs. Vetřelci / Monsters vs. Aliens

Příspěvek od draky »

:( Jdu hledat, kde to dávaj v originále
Pizzaguy
Příspěvky: 41
Registrován: 09 črc 2008 23:46

Re: Monstra vs. Vetřelci / Monsters vs. Aliens

Příspěvek od Pizzaguy »

Joe Black píše:Mě se dabing celkově líbil. Šváb byl dokonalej a Novotný taky nebyl špatnej. V traileru se mi líbil Filip Švarc, ikdyž je možné, že BOB má být opravdu "neinteligentní" a to Filip rozhodně není. Jak napsal, "neinteligentně" působí i dabér BOBa v originále.
no tak BOB hlavně měl být karikatura huliče trávy, ne? :) napovídají tomu některé dialogy ("Co? Promiň, zíral jsem na jednoho ptáka.") i samotný fakt, že ho mluví Seth Rogen ;)

teda nevím, co ti na švábovi přišlo dokonalého, zvlášť když ho Knot namluvil stejným způsobem jako Medvídka Pů :))
Odpovědět

Zpět na „Filmy“