Monte Walsh

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
sud
Příspěvky: 803
Registrován: 10 říj 2008 20:00

Monte Walsh

Příspěvek od sud »

Obrázek
IMDB I ČSFD I FDB

V českém znění: Jan Schánilec - Lee Marvin (Monte Walsh), Simona Postlerová - Jeanne Moreau (Martine), Jaromír Meduna - Jack Palance (Chet Rollins), Mojmír Maděrič - Mitchell Ryan (Kraťas), Bohuslav Kalva - Jim Davis (Brennan), Miroslav Táborský (kuchař), Miloš Vávra - Eric Christmas (plukovník Wilson), Roman Hájek - Charles Tyner (doktor), Jaroslav Vlach, Martin France, Marcela Kyselová - Allyn Ann McLerie (Mary) a další...

Překlad: Jiří Popel
Dialogy: Eva Svobodová
Dramaturgie: Ladislav Kadlec
Zvuk: Jiří Pešek
Střihová spolupráce: Ivana Kratochvílová
Asistentka režie: Hana Zapletalová
Vedoucí produkce: Magdaléna Sedláková
Režie č. znění: Jiří F. Svoboda
Připravila: Tvůrčí skupina Aleny Poledňákové a Vladimíra Tišnovského, Česká televize 2000
Naposledy upravil(a) sud dne 30 srp 2014 22:18, celkem upraveno 4 x.
TOP (současní) dabéři: Lukáš Hlavica, Petr Lněnička, Martin Stránský, Jaromír Meduna, David Novotný
TOP (současné) dabérky: Tereza Bebarová, Tatiana Vilhelmová, Antonie Talacková, Jitka Moučková, Simona Postlerová
Paddy
Příspěvky: 758
Registrován: 08 dub 2009 20:34

Re: Monte Walsh

Příspěvek od Paddy »

Marcela Kyselová - Allyn Ann McLerie (Mary Eagle)
Miloš Vávra - Eric Christmas (Plukovník Wilson)
Roman Hájek - Charles Tyner (Doktor)
a jak už zde bylo napsáno
Miroslav Táborský (Kuchař, řečený skrček),
ale nějak mě uniklo pravé jméno.
Pokud to bude někdo vědět, ať to doplní. Díky
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Monte Walsh

Příspěvek od videofil »

Zajímavé, u tohoto filmu je také uvedeno, že ve filmu hraje Mitchell Ryan a nikomu to nevadí. Ale když jsem já vytvořil profil Mitchella Ryana, tak se to hned muselo přejmenovat na Mitche Ryana. :vztek: Tak jak je to vlastně s tím "řídit se podle IMDB". Jednou ano, podruhé ne? :idea: Opravdu zajímavé pravidlo. :vztek: Hlavně kubík-dulík z toho dělal aféru, ale tady mu to asi nevadí. Velmi zajímavé.
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Monte Walsh

Příspěvek od videofil »

kubík-dulík: Však ano. Jen ať si každý tu debatu najde. Souhlasím!!!!! A když už ses tady vyjádřil, tak by mě tedy zajímalo ( a prosil bych odpovědět tady, nikoliv přes SZ ), jestli ti to tady tedy vadí. A pokud ne, tak proč? Děkuji.
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Monte Walsh

Příspěvek od videofil »

Lukiz píše:Napsáno v profilu díla může být cokoliv, tedy nejlépe dle titulků, ale odkaz by měl vést na funční profil osoby.
Teď nevím jestli jsem tě pochopil správně, ale mám tomu rozumět tak, že když v titulcích filmů bude uvedeno Mitchell, má se napsat Mitchell, ale jinak u samotného profilu to bude Mitch? :o To je fakt geniální nápad postavený na hlavu. :D :vztek: To jako najednou nevadí, že se člověk neřídí podle IMDB?
Naposledy upravil(a) videofil dne 31 srp 2014 13:19, celkem upraveno 1 x.
kubik-dulik
Příspěvky: 1976
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Monte Walsh

Příspěvek od kubik-dulik »

Profily herců by měly být dle jejich nynějších skutečných jmen. U filmu a seriálu by pak měly být funkční linky a zde je podle mě jedno, jestli se uvede jméno nynější či jméno ve filmu.

A když se ptáš na to, co vadí, tak je to neuvádění kompletních titulků, ale to už jsme mimo téma ;)
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Monte Walsh

Příspěvek od videofil »

Takže Mitch je skutečné jméno, protože je u jeho profilu na IMDB, ale MITCHELL jeho skutečné jméno není, i když pod ním vystupuje ve většině filmů? Když už se tady chcete řídit podle IMDB, tak by bylo dobré, řídit se podle toho vždy a ne jen někdy a někdo.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Monte Walsh

Příspěvek od Lukiz »

Dle mého názoru se máme řídit titulky a dabingforem. Dabingforum může mít profil pouze na jednom jméni. Tím jsme technicky omezeni, že nemůžeme sázet volně různá jména v různých profilech pro jednu osobu. Ale můžeme odkaz na tentýž profil různě zobrazit. např. Mičík Ryanů.
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Monte Walsh

Příspěvek od videofil »

Já si myslím, že při vytváření profilů by se měl brát ohled ne na to, pod jakým jménem je herec uveden na IMDB, ale pod kterým vystupuje ve filmech a seriálech ( nebo ve většině ). Už z toho důvodu, že se to na IMDB může kdykoliv změnit. Také si myslím, že volba jména by měla být na dobrovolnosti toho uživatele, který profil vytváří.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Monte Walsh

Příspěvek od Lukiz »

Jistě, IMHO to má IMDB špatně, ale to je dabata do tématu té osoby a nikoliv do profilu filmu.
Raus :arrow: Mitch Ryan
Odpovědět

Zpět na „Filmy“