Náhodné setkání / Random Hearts

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4370
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Náhodné setkání / Random Hearts

Příspěvek od palg »

Náhodné setkání / Random Hearts (1999)

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Dana BatulkováKristin Scott Thomas (Kay Chandlerová), Jiří ŠtěpničkaHarrison Ford (Dutch Van Den Broeck), Alois ŠvehlíkSydney Pollack (Carl Broman), Oldřich VlachRichard Jenkins (Truman Trainor), Helena FriedrichováBonnie Hunt (Wendy Judd), Tomáš Juřička - Dennis Haysbert (detektiv George Beaufort + titulky), Tamara Komínková - Susan Floyd (Molly Rollová), Kamila Špráchalová - Ariana Thomas (Shyla Mumford), Jiří Prager - Paul Guilfoyle (Dick Montoya), Bohuslav Kalva - Bill Cobbs (Marvin), Martin Velda - Dylan Baker (Richard Judd), Martin Zahálka - Mark Zeisler (Steven Driker), Zbyšek Pantůček - Jack Gilpin (David Dotson), Jiří Čapka - Charles S. Dutton (Alcee), Ivana Milbachová - Susanna Thompson (Peyton Van Den Broeck), Pavel Šrom - Peter Coyote (Cullen Chandler), Hana Krtičková, Lucie Kožinová, Vladimíra Wildová, Johanna Tesařová, Martina Hudečková, Helena Brabcová, Luděk Čtvrtlík, Vlasta Žehrová, Karel Přebický, Lukáš Jurek

Spolupracovali: Radka Lehká, Barbora Wildová, Milena Čapková
Překlad a dialogy: Lenka Štěpánková
Zvuk: Miloš Sommer, Roman Čapek
Režie českého znění: Jana Kovaříková
Vyrobil: Bontonfilms, 2000
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1004
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Náhodné setkání / Random Hearts

Příspěvek od Jirka007 »

včera jsem viděl film v TV a musím říct, že jsem byl spokojený

Jiří Štěpnička a Dana Batulková tu odvedli dobrou práci, ostatní dabeři mě moc nezajímaly.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“