Solomon Kane

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
DAN K.
Příspěvky: 1684
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Solomon Kane

Příspěvek od DAN K. »

Markéta
Příspěvky: 4
Registrován: 20 říj 2010 09:43

Re: Solomon Kane

Příspěvek od Markéta »

Hm...Martin Stránský dobrý dabér,ale nějak si ho nedokáži představit,nechápu,proč nevybrali Jana Štastného,který to tak bravurně zvládl už v Římě?!
:-?
Ještě jsem to sice neslyšela,tak nechci soudit předem,ale každopádně originál je stejně originál,nikdo nenapodobí Jamesův "Devon akcent" "SILENT YOU DOGS!",to je naprosto nenapodobitelné! ;)
Markéta
Příspěvky: 4
Registrován: 20 říj 2010 09:43

Re: Solomon Kane

Příspěvek od Markéta »

Dabing je tedy naprostá katastrofa,protože jsem na to hodně citlivá,dost mi to vadí.Některé věty ani nedávají smysl,strašný rozdíl oproti originálu!!!Zítra si musím zpravit chut originálním zněním! :roll:
harycek
Příspěvky: 55
Registrován: 29 črc 2016 22:02

Re: Solomon Kane

Příspěvek od harycek »

Pokud někdo umí perfektně AJ a dovede vychutnat i drobné nuance v konverzaci má veliké štěstí a přeji mu to, ale bohužel nás starších , kteří jsme se od 4 třídy ZDŠ učili ruštinu se tohle netýká!Musíme si vystačit se stávajícím dabingem!!Zase máme tu výhodu oproti angličtinářům, že si můžeme pustit "Vojnu a mír" a jiné filmy z CCCP v originále což také není k zahození :D :D :D :D 8-)
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14422
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Solomon Kane

Příspěvek od Mark LS »

V neděli 15.12. v premiéře na Primě, doufám, že s novým dabingem.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9390
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Solomon Kane

Příspěvek od filip »

Bohužel běží s touhle hrůzou na Primě. Nechápu proč udělali redabing Renegátu a tohodle ne....škoda.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Odpovědět

Zpět na „Filmy“